|
|
Miejski Klub Sportowy Osadnik Myślibórz |
dane uzupełnić pomogli: KochamOSADNIK, Norses, KibicBarlinek24, Cichy7, osadnikCFM, jakubek14, fanosadnik, osadnikfan4, Osadnik4ever, bikko, fasola7, wyrekcfc, kibic1947, tomasz2312, korzen1, pikosz, szlemiel, kiero91, JuniorR - dziękujemy uzupełnij/popraw dane klubu |
tabela
Klasa Okręgowa gr. 2 2023/2024 |
1. |
Dąb Dębno |
68 |
2. |
Energetyk Gryfino |
55 |
3. |
GKS Kołbaskowo-Przecław |
55 |
4. |
Osadnik Myślibórz |
53 |
5. |
GKS Kołbacz |
51 |
6. |
Mierzynianka Mierzyn |
49 |
7. |
Jeziorak Szczecin |
48 |
8. |
Arkonia Szczecin |
48 |
9. |
Iskra Banie |
46 |
10. |
Rurzyca Nawodna |
43 |
11. |
Stal Szczecin |
43 |
12. |
Myśla Dargomyśl |
33 |
13. |
Hutnik Szczecin |
33 |
14. |
Kasta Szczecin-Majowe |
24 |
15. |
Morzycko Moryń |
22 |
16. |
Ehrle Dobra |
8 |
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz | mecze Sparingi | Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz | 6 : 0 | Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz | 2 : 3 | Osadnik Myślibórz - Kłos Pełczyce | 2 : 2 | Piast Karsko - Osadnik Myślibórz | 0 : 2 | Pogoń Szczecin - Osadnik Myślibórz | 10 : 0 | Iskierka Mirand Szczecin - Osadnik Myślibórz | 2 : 1 | Osadnik Myślibórz - Kasztelania Santok | 6 : 2 | Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce | 1 : 3 | Polonia Giżyn - Osadnik Myślibórz | 1 : 5 | Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz | 6 : 2 | Polonia Giżyn - Osadnik Myślibórz | 7 : 3 | Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz | 0 : 2 | Polonia Giżyn - Osadnik Myślibórz | 0 : 4 | Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz | 2 : 3 | Osadnik Myślibórz - Czarni Browar Witnica | 2 : 3 | Osadnik Myślibórz - GKP Bogdaniec | 4 : 1 | Osadnik Myślibórz - Biali Sądów | 2 : 3 | Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 7 : 1 | Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz | 4 : 0 | Osadnik Myślibórz - Polonia Giżyn | 5 : 0 | Osadnik Myślibórz - Unia Dolice | 3 : 1 | Osadnik Myślibórz - Meprozet Stare Kurowo | 1 : 2 | Osadnik Myślibórz - Czarni Browar Witnica | 2 : 2 | Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno | 1 : 4 | Osadnik Myślibórz - Piast Karsko | 10 : 3 | Klasa Okręgowa gr. 2 | Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl | 3 : 3 | Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz | 4 : 1 | Hutnik Szczecin - Osadnik Myślibórz | 0 : 2 | Iskra Banie - Osadnik Myślibórz | 3 : 4 | Puchar Polski ZZPN | Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl | 3 : 0 | Klasa Okręgowa gr. 2 | Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino | 1 : 4 | Jeziorak Szczecin - Osadnik Myślibórz | 3 : 2 | Osadnik Myślibórz - Mierzynianka Mierzyn | 5 : 0 | GKS Kołbaskowo-Przecław - Osadnik Myślibórz | 2 : 0 | Osadnik Myślibórz - Arkonia Szczecin | 3 : 4 | Osadnik Myślibórz - Rurzyca Nawodna | 5 : 1 | GKS Kołbacz - Osadnik Myślibórz | 2 : 3 | Osadnik Myślibórz - Kasta Szczecin-Majowe | 5 : 1 | Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz | 1 : 2 | Osadnik Myślibórz - Ehrle Dobra | 2 : 0 | Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno | 1 : 4 | Puchar Polski ZZPN | FASE Szczecin - Osadnik Myślibórz | 0 : 0 | Sparingi | Piast Karsko - Osadnik Myślibórz | 0 : 3 | Puchar Polski ZZPN | Osadnik Myślibórz - Odra Chojna | 1 : 3 | Klasa Okręgowa gr. 2 | Myśla Dargomyśl - Osadnik Myślibórz | 1 : 0 | Osadnik Myślibórz - Stal Szczecin | 1 : 4 | Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin | 0 : 1 | Osadnik Myślibórz - Iskra Banie | 4 : 0 | Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz | 1 : 0 | Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin | 3 : 0 | Mierzynianka Mierzyn - Osadnik Myślibórz | 1 : 5 | Osadnik Myślibórz - GKS Kołbaskowo-Przecław | 2 : 0 | Arkonia Szczecin - Osadnik Myślibórz | 1 : 1 | Rurzyca Nawodna - Osadnik Myślibórz | 1 : 6 | Osadnik Myślibórz - GKS Kołbacz | 1 : 0 | Kasta Szczecin-Majowe - Osadnik Myślibórz | 1 : 2 | Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń | 2 : 1 | Ehrle Dobra - Osadnik Myślibórz | 0 : 6 | Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz | 4 : 3 | |
|
|
|
|