|
|
Ludowy Klub Sportowy Płomień Lisowo |
dane uzupełnić pomogli: pablo11, xxx084, del, Piastnews, Barcelona23, torres22, cristianoR19, JCole, barca13, kibic43, messio, MAT23, Banan11, chudy82, KibicChociwla, chociwel, Senior11, ari2104 - dziękujemy uzupełnij/popraw dane klubu |
tabela
A klasa gr. 4 2023/2024 |
1. |
Mewa Resko |
59 |
2. |
Spójnia Świdwin |
57 |
3. |
Sparta Węgorzyno |
55 |
4. |
Jantar Siemyśl |
54 |
5. |
Wicher Brojce |
45 |
6. |
Radowia Radowo Małe |
43 |
7. |
Redłovia Redło |
35 |
8. |
Chrobry Drzonowo |
24 |
9. |
Jastrząb Łosośnica |
21 |
10. |
Wrzos Wrzosowo |
20 |
11. |
Błękitni Ostrowice |
16 |
12. |
Płomień Myślino |
14 |
13. |
Płomień Lisowo |
6 |
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz | mecze Sparingi | Płomień Lisowo - Saturn Szadzko | 4 : 1 | Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice | 6 : 3 | Płomień Lisowo - Zjednoczeni Wapnica | 6 : 3 | Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo | 7 : 4 | Zorza Dobrzany - Płomień Lisowo | 4 : 0 | Ogniwo Dzwonowo - Płomień Lisowo | 1 : 3 | Płomień Lisowo - Sokół Sokoliniec | 3 : 1 | Ina Ińsko - Płomień Lisowo | 3 : 2 | Płomień Lisowo - Orkan Dalewo | 2 : 5 | Orkan II Suchań - Płomień Lisowo | 2 : 3 | Sokół Sokoliniec - Płomień Lisowo | 2 : 1 | Polonia Płoty - Płomień Lisowo | 9 : 2 | Płomień Lisowo - Victoria 95 Przecław | 3 : 2 | Unia Swochowo - Płomień Lisowo | 3 : 2 | Pomorzanin Nowogard - Płomień Lisowo | 2 : 5 | Płomień Lisowo - Czarni Lubanowo | 6 : 6 | Sarmata Dobra - Płomień Lisowo | 3 : 2 | Płomień Lisowo - Gwiazda Żalęcino | 26 lut | Zalew Stepnica - Płomień Lisowo | 6 : 0 | Odrzanka Radziszewo - Płomień Lisowo | 3 : 1 | Puchar Polski ZZPN | Płomień Lisowo - Stal Lipiany | 2 : 4 | Sparingi | Orkan Suchań - Płomień Lisowo | 3 : 5 | Iskra Pomień - Płomień Lisowo | 10 : 3 | A klasa gr. 4 | Spójnia Świdwin - Płomień Lisowo | 8 : 0 | Płomień Lisowo - Chrobry Drzonowo | 0 : 3 | Sparta Węgorzyno - Płomień Lisowo | 4 : 0 | Płomień Lisowo - Jantar Siemyśl | 4 : 5 | Wicher Brojce - Płomień Lisowo | 10 : 1 | Płomień Lisowo - Mewa Resko | 0 : 4 | Wrzos Wrzosowo - Płomień Lisowo | 6 : 0 | Płomień Lisowo - Redłovia Redło | 1 : 4 | Radowia Radowo Małe - Płomień Lisowo | 4 : 1 | Płomień Lisowo - Płomień Myślino | 2 : 0 | Jastrząb Łosośnica - Płomień Lisowo | 3 : 1 | Płomień Lisowo - Błękitni Ostrowice | 0 : 2 | Sparingi | Płomień Lisowo - Ogniwo Dzwonowo | 2 : 3 | A klasa gr. 4 | Płomień Lisowo - Spójnia Świdwin | 1 : 4 | Chrobry Drzonowo - Płomień Lisowo | 2 : 2 | Płomień Lisowo - Sparta Węgorzyno | 3 : 4 | Jantar Siemyśl - Płomień Lisowo | 3 : 0 | Płomień Lisowo - Wicher Brojce | 1 : 5 | Mewa Resko - Płomień Lisowo | 6 : 0 | Płomień Lisowo - Wrzos Wrzosowo | 2 : 2 | Redłovia Redło - Płomień Lisowo | 9 : 0 | Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe | 2 : 7 | Płomień Myślino - Płomień Lisowo | 7 : 4 | Płomień Lisowo - Jastrząb Łosośnica | 2 : 2 | Błękitni Ostrowice - Płomień Lisowo | 3 : 0 | |
|
|
|
|