Występ czterech bramkarzy
autor: KoGutSokół Pyrzyce po bardzo słabym meczu przegrał na własnym boisku ze Lechem Czaplinek, który spadł już do V ligi koszalińskiej 0:2.
W pierwszej połowie gra obu zespołów mogła się nie podobać kibicom, którzy zgromadzili się na stadionie Sokoła. Podczas przerwy trener Alojzy Gołębiowski zmienił aż trzech zawodników w tym bramkarza Macieja Halarewicza. Lech także zmuszony był dokonać zmiany pomiędzy słupkami.
Tuż po przerwie Piotr Kibitlewski w asyście trzech obrońców Sokoła pokonał Jakuba Łapczyńskiego. Ataki miejscowych na nic się nie zdały, bo już po 9. minutach od straty pierwszego gola Damian Suska podwyższył prowadzenie Lecha, który nie oczekiwanie wywiózł z Pyrzyc trzy punkty.

Sokół Pyrzyce: Halarewicz (46 Łapczyński) - Lewandowski, Kawczyński, Paliwoda, Pacholski, Pluta, Usarek (46 Winiarz), Hackiewicz, Tyburczy, Wartalski (85 Madej), Gospodarek (46 Panasiuk).

Lech Czaplinek: Proniuk (46 Śmiecikowski), Bernatek, Urban, Jurewicz, Woźniak, Kiełbasa. Piotr Kibitlewski, Paweł Kibitlewski, Mazurek, Suska, Drapiński (75 Szymański).

relacjďż˝ dodaďż˝: hopkins