Sprawiedliwy remis
W niedzielę o godzinie 16:30 na boisku w Kolinie odbył się mecz na szczycie gr.1 b-klasy. Początek spotkania to równa gra w środku boiska. W 12 minucie meczu doskonałe podanie od Sławomira Durmana na bramkę zamienił prawy pomocnik Grzedzic Tomasz Syank lobując technicznym uderzeniem bramkarza gospodarzy. Goście nie cieszyli się zbyt długo prowadzeniem, gdyż w 16 minucie niefortunnie piłkę ręką odbił obrońca Grzedzic Adrian Jabłoński i sędzia bez wahania wskazał na 11, którą na bramkę zamienił Sadowski. Kilka minut później kolejne zagranie ręką przed polem karnym gości i kolejna bramka dla Kolina. Pięknym z około 25 metra strzałem popisał się pomocnik Gospodarzy M. Szczepaniak, dając tym samym prowadzenie swojemu zespołowi.

Do końca 1 połowy Kolin stworzył jeszcze kilka groźnych sytuacji lecz w tym dniu dobrze dysponowany był bramkarz gości Kamil Pawlak. Wynik do przerwy 2:1. Początek drugiej odsłony to częste ataki na jedną jak i drogą bramkę. W 60 minucie trener gości musiał dokonać zmiany w obronie Grzędzic. Z boiska zszedł Artur Pokrzywniak a zastąpił go Jacek Grzeszczak. W 65 minucie na boisku pojawił się 18 letni junior Marcin Kamiński, który zastąpił nowy nabytek Orła Mariusza Kowalczyka. Trener dokonując tej zmiany liczył na to ze młody piłkarz pokaże coś na boisku. Nie mylił się gdyż w 81 minucie po wrzutce z rzutu wolnego przez tego zawodnika piłkę dostał Marcin Kotlarek precyzyjnym uderzeniem z główki strzela bramkę na 2:2, ten wynik utrzymał się już do końca meczu.

relacjďż˝ dodaďż˝: heniek18

B klasa gr. 1 (2007/2008)
Piast Kolin Orzeł Grzędzice
2 2
13-04-2008 16:30
widzów: ok. 150
Bramki: T.Sadowski (k) . M.Szczepaniak (Piast)
Orzeł:Synak,Kotlarek
Orzeł Grzędzice: K.Pawlak - Ł.Wilk (Mirzejewski-75), G.Wilk, A.Jabłoński, T.Synak - A.Pokrzywniak (J.Grzeszczak-60), S.Durman, D.Celiński (E.Wilk-80), D.Wilk, M.Kowalczyk (M.Kamiński-65) - A.Kotlarek

sędzia: Dubaniewicz

Dane pomogli uzupełnić: zawodnik8, heniek18, kampa, GuFsOn, MunTaRi - dziękujemy