Porażka w Toruniu
autor: Ariel SzydłowskiW ostatnim meczu Chemik Police przegrał z Elaną Toruń. Niedzielny mecz z Elaną to kolejna bolesna lekcja dla naszego zespołu. Mimo kilku okazji nie potrafiliśmy wykorzystać żadnej. Na domiar złego gospodarzom wychodziło praktycznie wszystko i niemal każda ich akcja kończyła się bramką. Mecz zaczął się od dwóch jedenastek do drużyny Elany. Najpierw w polu karnym piłkarza Elany faulował Ilia Michałowski, a w drugiej sytuacji Mateusz Jakubiak.
Żółtozieloni mieli swoje okazję na strzelenie bramki kontaktowej. Jednak okazji nie potrafili wykorzystać Rudnik i Świder. Po przerwie do 65 minuty meczu przewagę miała nasza drużyna. Jednak po szybkiej kontrze i bramce na 3:0 z naszej drużyny jakby zeszło powietrze. Do końca meczu grała już tylko Elana i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0. Teraz przed naszą drużyną okres roztrenowania, który potrwa do 18 grudnia. Następnie zawodnicy udadzą się na urlopy, a do treningów wrócą 11 stycznia. Wkrótce też przedstawimy pełen plan przygotowań naszego zespołu.

Chemik: Brzozowski (72' Banaś) - Telicki, Siluk, Stolz (72' Kruk), Jakubiak, Konik, Jałoszyński, Świder, Michałowski (72' Korotkiewicz), Rudnik (46' Białek), Midzio.

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus