Zabójcze 7 minut Krobi
autor: Zabójcze 7 min Krobi Mecz wyjazdowy w odległym Pakosławie gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna KA 4 Respect Krobia miał być meczem, gdzie szczecinianki zdobędą 3 pkt na ciężkim terenie i u mocnego przeciwnika. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra obu drużyn. Już na samym początku spotkania w poprzeczkę z dystansu uderza Patrycja Trzcińska. Gra układa się w tej części spotkania po myśli LFA Szczecin i to 34’ przepięknym uderzeniem z 20m tym razem pod poprzeczkę kieruje piłkę Patrycja Trzcińska. Do szatni już utrzymuję taki wynik.
W przerwie spotkania trener Igor Czuryszkiewicz dokonuje zmiany, za Katarzynę Jasińską wchodzi Patrycja Kalmus. Druga połowa to inny mecz. KA 4 rzuciło się do odwrócenia losów meczu i całkowicie cofnięte szczecinianki są zmuszone do obrony swojej bramki co niestety nie udaje się w 72’ i uderzeniem z lewej strony piłka wpada do siatki LFA. Nie udało się wrócić do meczu gdyż w 75’ fauluje w polu karnym zawodniczka LFA i rzut karny bezbłędnie wykonuje piłkarka Krobi. 77’ to kropka nad „i” drużyny gospodyń, które wygrywają już 3:1 i to były zabójcze 7 min Krobi dla LFA Szczecin gdzie ponownie musimy uznać wyższość i doświadczenie drużyny z Krobi która zasłużenie zajmuje 2 miejsce w tabeli III Ligi Makroregionalnej Kobiet.

Trener Igor Czuryszkiewicz o meczu:
„Mecz w Krobii okazał się kolejną cenną lekcją pokory. W pierwszej połowie bylismy cierpliwi, konsekwentni, długo budowaliśmy akcje i przynosiło to efekty w postaci sytuacji, realizowaliśmy bardzo dobrze założenia taktyczne, rywal grał tak jak się spodziewaliśmy i potrafiliśmy detronizować ataki rywala. Myśle ze to była najlepsza połowa mojego zespołu w tej rundzie. W drugiej połowie jednak zabrakło nam determinacji, daliśmy zepchnąć się do obrony niskiej co powodowało groźne sytuacje rywalek. Najbardziej boli fakt, że 72 minuty cholernie ciężkiej pracy oddaliśmy w 6 minut... po raz kolejny po stracie bramki kompletnie nas odcina co powoduje bardzo nerwowe zachowania boiskowe. Plan zespołu jest jednak długofalowy, a dziś naprawde zespół pokazał się z bardzo dobrej strony. Konsekwentnie musimy budować pewność siebie i mentalność „zwycięzców” co na pewno przyniesie nam w przyszłosci efekty. Dziękuje zawodniczkom za pozostawione serce na boisku, a zespołowi z Krobii powodzenia w walce o drugą ligę.”