Wyjazdowy remis Victorii Sp2
Dobre spotkanie w trzecioligowych rozgrywkach piłki nożnej kobiet rozegrały piłkarki UKS Victoria SP 2 Sianów remisując na wyjeździe 2:2 z dobrym zespołem GOSRiT Luzino. Do przerwy sianowianki prowadziły 2:1. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia piłkarek z Sianowa bo już w 12 minucie wyszły na prowadzenie po strzale swojej najlepszej snajperki Malwiny Grzelak. W 31 minucie po podaniu Moniki Garbicz ponownie sam na sam z bramkarką Luzina była Malwina Grzelak i było 2:0 dla sianowianek. W 37 minucie sianowianki mogły prowadzić 3:0, ale dobra okazję zmarnowała Malwina Grzelak. Piłkarki z Sianowa miały mecz po kontrolą. Niestety w 43 minucie niespodziewanie kontaktowego gola strzeliła dla zespołu GOSRiT-u Karolina Drewa i do przerwy było 2:1 dla Sianowa.
Pierwsza odsłona należała do Victorii SP 2 a druga dla GOSRiT-u . Piłkarki z Luzina podbudowane kontaktową bramką bardzo ambitnie walczyły i w 66 minucie dopięły swego strzelając wyrównującą bramkę, a strzelczynią była ponownie Karolina Drewa. Po tej bramce oba zespoły starały się strzelić zwycięskiego gola ale nie udało się to już nikomu i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem remisowym 2:2. Wynik spotkania nie krzywdzi żadnego zespołu.

W ekipie sianowskiej wystapiły: Oktawia Kaszewska, Agata Czaban, Dagmara Petrus, Wiktoria Studzińska, Daria Zbrzeźniak, Oliwia Żywanowska, Marta Fil, Klaudia Majerczak, Monika Garbicz, Iwona Grub-Malinowska, Malwina Grzelak.

Trener Jędrzej Bielecki i kierownik zespołu Jacenty Życiński ocenili wynik meczu jako sprawiedliwy. Szkoda, że nie wygraliśmy bo prowadziliśmy 2:0 i była szansa na podwyższenie wyniku. Tym razem pojechaliśmy na mecz bardzo osłabionym składem i dlatego należy się cieszyć z jednego punktu. Generalnie my nie potrafimy remisować, gramy zawsze bezkompromisowo, wygrywamy albo przegrywamy. Nie pamiętamy już kiedy remisowaliśmy.
Następne spotkanie zagramy z wiceliderem tabeli zespołem Ka4Respect Krobia 29 maja 2021 o godz.13.30 w Pakosławiu.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Victoria SP2 Sianów

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus

III liga Kobiet Makroregionalna (2020/2021)