Wysoka wygrana w Szczecinie
Kolejny mecz domowy piłkarek LFA Szczecin z kompletem punktów. Spotkanie tym bardziej cenne, gdyż wygraną mogliśmy się już cieszyć z kibicami na trybunach, którzy pojawili się przy ulicy Witkiewicza 72, za co bardzo dziękujemy. Od początku spotkania tempo spotkania narzucały szczecinianki, które nie wykorzystały kilku 100% sytuacji aż do 28’, gdzie Alicja Peitler otworzyła wynik spotkania. Na drugom bramkę musieliśmy czekać 11 minut. Patrycja Trzcińska wywalczyła sobie piłkę na 16-stce i weszła z nią w pole karne, gdzie bez szans pozostawiła bramkarkę z Lęborka - 39’. Dosłownie minutę później po błędzie defensywy LFA Szczecin i niefortunnej interwencji bramkarki - MKS Lew Lębork strzela bramkę na 2:1 - 40’. W pierwszej połowie piłkarki przyjezdne stworzyły jeszcze jedną groźną sytuację, gdzie w pobliżu pola karnego była faulowana piłkarka Lew Lębork lecz sędziny dopatrzyły się pozycji spalonej, co pobudziło ławkę gości.
Druga połowa to podwójne zdeterminowanie szczecinianek na strzelenie bramek i to przynosi efekt, gdyż mimo niewykorzystanych sytuacji udaje się strzelić jeszcze 5 bramek, a dominacja Naszego zespołu w tej części spotkania była widoczna dla wszystkich kibiców zgromadzonych na trybunach i oglądających Nas na kanale YouTube LFA Szczecin.

Igor Czuryszkiewicz, trener LFA
Na dzisiejszy mecz mieliśmy swój plan, który został kapitalnie wykonany przez dziewczyny. Dziś zagraliśmy na bardzo wysokim poziomie, mimo strzelenia 7 bramek wciąż bardzo mocno szwankuje u nas finalizacja. Jestem zadowolony ze swoich piłkarek, ponieważ z tygodnia na tydzień widać rozwój i efekty naszej wspólnej pracy. Chciałbym aby konsekwentnie dziewczyny łapały coraz większą pewność siebie, i były pazerne na bramki bo to w piłce sprawia największą przyjemność. Dziś mamy czas na chwilę radości, a od poniedziałku wracamy do ciężkiej pracy bo przed nami trzy mecze w tydzień. Gratulacje dla moich piłkarek bardzo dobrego meczu, a zespołowi z Lęborka powodzenia w kolejnych meczach.
�r�d�o: lfaszczecin.sportbm.com

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus

III liga Kobiet Makroregionalna (2020/2021)
Marika Chądzyńska 85'
92' - Patrycja Kalmus