Pewne zwycięstwo Regi Trzebiatów
Mecz świetnie rozpoczęli gospodarze, którzy od samego początku zabrali sie do ofensywy. Już w 2 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł sie Łukasz Skórski, jednak Frąckowiak odbija piłkę na rzut rożny. Co sie odwlecze to nie uciecze wykonawcą tego rzutu rożnego Piotrek Dubiela, a świetne dośrodkowanie celnym strzałem głową kończy Przemysław Orłowski. Od 3 minuty Rega prowadzi 1:0. Goście próbowali szybko odpowiedzieć, ale najpierw strzał Damaszki świetnie obronił Jakub Łapczyński, a następnie z rzutu wolnego minimalnie przestrzelił Manuszewski. W 29 minucie kibice w Trzebiatowie cieszyli sie z drugiego gola. Po raz kolejny z rzutu rożnego piłkę wrzucał Piotrek Dubiela a świetnym strzałem głową popisał sie Piotr Hernacki. W 41 minucie za faul na Skórskim sędzia podyktował rzut karny dla Regi i ukarał czerwoną kartką bramkarza gości. Do rzutu karnego podszedł Przemysław Orłowski, jednak uderzył lekko po ziemi w sam środek bramki i wprowadzony przed chwilą rezerwowy bramkarz Olimpii bez problemu złapał piłkę. Orłowski jednak szybko sie zrehabilitował i po kolejnym rzucie rożnym wykonywanym przez Dubiele dobrym strzałem głową skierował piłkę do siatki. Do przerwy Rega w pełni zasłużenie prowadzi 3:0.

W drugiej połowie na boisku w dalszym ciągu panowali gospodarze. W 55 minucie strzałem z ok. 20 metrów popisał się Wiktor Kasztelan, ale ładna obrona bramkarza ze Sztumu. W 71 minucie goście grali już w dziewiątkę, czerwoną kartkę (po dwóch żółtych) otrzymał Bartłomiej Piechnik . Mimo przewagi dwóch piłkarzy Rega nie zdołała już zmienić rezultatu. Strzały gospodarzy albo mijały bramkę Olimpii, albo dobrymi interwencjami popisywał sie bramkarz gości Tymoszuk. Najlepszym na boisku tego dnia był Piotr Dubiela, który zaliczył 3 asysty i przez cały mecz świetnie pracował na boisku. Na wyróżnienie zasłużył również strzelec dwóch goli Przemysław Orłowski oraz rezerwowy bramkarz Olimpii 17 letni Mateusz Tymoszuk, dla którego był to ligowy debiut.

Rega:

Łapczyński, Murawski, Hernacki, Śliwa, Kamień, Więcek, Skórski, Bogusz (55.Zając), Dubiela, Kasztelan (72.Zaręba), Orłowski (81Karczewski).

Olimpia:
Frąckowiak, Podbereźny, Kuśmierek, Handrysiak M, Handrysiak A (41.Tymoszuk), Manuszewski, Piechnik, Jasiński, Pliszka, Kural (38.Kuśmierek M), Damaszke (75.Malinowski).

3:0 - 45' - Przemysław Orłowski
71' - Orłowski nie wykorzystał rzutu karnego
Rega: Jakub Łapczyński - Marcin Murawski, Piotr Hernacki, Mateusz Śliwa, Adrian Kamień, Maciej Więcek, Łukasz Skórski, Michał Bogusz (55' Krzysztof Zając), Piotr Dubiela, Wiktor Kasztelan (72' Piotr Zaręba), Przemysław Orłowski (81' Marcin Karczewski).

Olimpia: Marcin Frąckowiak (40') - Daniel Podbereźny, Michał Kuśmierek, Michał Handrysiak, Arkadiusz Handrysiak (41' Mateusz Tymoszuk), Przemysław Manuszewski, Bartłomiej Piechnik (70'), Łukasz Kotowski (77' Mariusz Kopka), Wojciech Pliszka, Adrian Kural (38' Marcin Kuśmierek), Karol Damaszke (75' Mariusz Malinowski).

żółte kartki: Hernacki, Kamień, Orłowski (Rega) oraz Piechnik 2, Damaszke (Olimpia)
czerwone kartki: Frąckowiak '40, Piechnik '70 (Olimpia). sędzia: Purczyński Karol

Dane pomogli uzupełnić: trzebiatow, czerwin - dziękujemy

Pewne zwycięstwo Regi Trzebiatów (czerwin)