Trzecia wygrana z rzędu

Trzecie zwycięstwo, trzecia wygrana i trzeci mecz bez straty bramki z rzędu, to bilans ostatnich meczów. Dzisiejszy mecz na Stadionie Miejskim w Barwicach, nasz zespół wygrał 2-0 z Sianowską Victorią. Nasi piłkarze dzisiaj rozegrali średnie spotkanie, nie było zbyt dobrze bo Victoria dużo razy próbowała strzelać na naszą bramkę, ale na szczęście te strzały lądowały daleko za bramką.

Błonie spotkanie zaczęli tylko z jedną zmianą porównując do meczu z Olimpem, Łukasza Zająca zastąpił Rafał Smółka. Mecz zaczął się od ataków naszych. Pierwszą bramkę obejrzeliśmy w 21’, z rzutu karnego strzelił Sławek Niedźwiedź. Jest to jego piąte trafienie w obecnym sezonie.

Drugą bramkę zobaczyliśmy w 43’ po ładnym strzale Mateusza Węgiełka piłka zawitała w bramce. Wynik do przerwy się nie zmienił. Drugą połowę lepiej grali goście, próbowali zagrażać pod naszą bramką, ale dobrze im nie wychodziło. Od 85’ minuty graliśmy z przewagą jednego zawodnika bo zawodnik Victorii ujrzał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji dostał czerwoną kartkę. W ostatnich sekundach mieliśmy doskonałą sytuacje aby wygrywac 3-0, ale niestety nie udało się, w akcji dwóch na jednego, Rafał Smółka zbyt mocno podaje do Michała Piławskiego, ten jednak przyjmuje i z ostrego kąta na pustą bramkę trafia w słupek i niestety Victoria wybija. Na pewno kibiców mogą cieszyć 3pkt zdobyte przez naszą drużynę, zagraliśmy średnie spotkanie. Na pewno cieszy postawa Mateusza Węgiełka który specjalnie już 2 raz przyjechał na mecz ze Szczecina, by pomóc kolegą z drużyny. Kolejny mecz to wyprawa do bliskiego Łubowa i gra z tamtejszym Orłem.
Zapraszam na relacje „minuta po minucie”

Relacja Minuta po Minucie

1’-Rozpoczyna się mecz

1’-rzut rożny dla nas

3’-zablokowany strzał Victorii

6’-obroniony strzał Błonii

9’-dośrodkowanie Gersztyna, prosto w bramkarza

12’-drugi rzut rożny dla nas

14’-strzał Victorii nad bramką

15’-kolejny strzał Victorii i znów nad bramką

16’-faul dla nas, blisko pola karnego

16’-lekki strzał i broni bramkarz Victorii

17’-żółta kartka dla Łukasza Rakowskiego

19’-róg dla nas i ładny strzał Sławka Niedźwiedźia ale bramkarz broni

21’-GOOOOOOOOL rzut karny dla nas,po faulu na naszym zawodników, dodatkowo żółta kartka dla Victorii, do piłki podchodzi Sławek Niedźwiedz i pewnie pokonuje bramkarza

26’-lekki strzał Bartka Gersztyna z rzutu wolnego i broni bramkarz

27’-ładna akcja Victorii, strzał w poprzeczkę i naszczęscie wybijamy piłkę, wybija Rafał Smółka

31’-złe dośrodkowanie Łukasza Rakowskiego

35’-kolejny strzał Victorii obok bramki

38’-faul dla nas, dośrodkowuje Mateusz Węgiełek, po wybiciu piłki przez gości Przemek Kraska uderza koło słupka

39’-dośrodkowanie Łukasza Zbroszczyka, bramkarz wybija na rzut rożny

39’-strzał Gersztyna obroniony

43’-GOOOOOOOOL Ładny strzał Mateusz Węgiełka i piłka znajduje się w siatce, mamy 2-0 dla nas

44’-róg dla Victorii

45’-Koniec I połowy

W przerwie meczu rozgrzewają się 4 naszych zawodników: Łukasz Grzywaczewski,Robert Felisiak,Bartek Grygiel i Jacek Noga

46;-Rozpoczyna się II połowa meczu

47’-dośrodkowanie Mateusza Węgiełka i łapie bramkarz

51’-ZMIANA Robert Felisiak za Mateusza Węgiełka

54’-róg dla Victorii i dobry strzał z głowy po dośrodkowaniu

57’-teraz złapana piłka przez bramkarza Victorii po dośrodkowaniu Przemka Kraski

58’-zmiana w Victorii

64’-dobra akcja naszych, Michał Piławski do Łukasza Rakowskiego, później Łukasz do Michała i strzał Michała ale obronił bramkarz

65’-faulowany Łukasz Rakowski i żółta kartka dla Victorii

66’-ZMIANA Bartek Grygiel za Bartka Gersztyna

67’-dobry strzał Łukasza Zbroszczyka z pierwszej piłki obok bramki

70’-kontuzjowany Łukasz Rakowski zchodzi z boiska

71’-ZMIANA Jacek Noga za Łukasza Rakowskiego

75’-rzut wolny dla gości i złe dośrodkowanie

77’-dośrodkowanie Roberta Felisiaka i wybija Sianów

82’-strzał w bramkę Piotra Rakowskiego i bez błędu nasz bramkarz

85’-czerwona kartka dla zawodnika Victorii, za faul na Michale Piławskim

86’-zły strzał Sławka Niedźwiedźia

89’-złe dogranie Piły do Sławka i tylko rzut różny

92’-akcja 2 na 1, Rafał Smółka podaje zbyt mocno do Michała Piławskiego, ten z trudem przyjmuje piłke i niestety nietrafia do pustej bramki z ostrego rogu, trafia w słupek i goście wybijają

92’-KONIEC SPOTKANIA

Błonie Barwice-Victoria Sianów 2-0 (S.Niedźwiedź 21’.M.Węgiełek 43’)