Flota bez punktów
Pierwszoligowy rodzynek z Zachodniopomorskiego w ramach XIX kolejki rozgrywek o mistrzostwo I ligi, uległ Dolcanowi 2-0. Spotkanie od groźnego ataku rozpoczęli gospodarze. W 3 minucie z rożnego wrzucał Trochim, uderzał Grzelak jednak jego strzał obronił Gołębiewski. Następne akcje to próby obu zespołów z dystansu jednak je przyniosły one żadnego efektu. W zespole Dolcana aktywną grą wykazywał się Tataj, który pierw w 36 minucie nie wykorzystał błędu Benevente, a sześć minut później został powstrzymany przed dobitką po uderzeniu Stańczyka. Gdy wydawało się że Flota do przerwy będzie remisować, Tataj z szarżuje w polu karnym Gołębieskiego i tym razem jest faulowany przez Hrymowicza. Arbiter wskazał na "wapno", a piłkarz Floty za przewinienie został ukarany czerwoną kartką. Rzut karny na gola zamienił Stańczyk. Do przerwy Flota więc przegrywała 1-0. Goście musieli sobie radzić więc od drugiej części w dziesiątkę. Dolcan bardzo szybko bo już chwilę po wznowieniu gry mógł prowadzić 2-0. Kosiorowski jednak nie wykorzystał dobrego podania od kolegi. Gospodarze starali się dość często uderzać jednak nie przyniosło to efektu. Flota starała się wyrównać jednak mimo przewagi nie udało się zdobyć gola. W 82 minucie groźnie uderzył Artur Bańka jednak Humerski zdołał wybić piłkę na róg. Chwilę przed 90 minutą Dolcan przypieczętował trzy punkty. Gabrusiewcz dośrodkował w pole karne Floty, a wprowadzony na boisko w 68 minucie Wiechowski dobija Flotę strzałem z główki.

relacjďż˝ dodaďż˝: royal447