Brak szczęścia Polonii i pewne zwycięstwo Osadnika
Zaplanowany na dziś mecz pomiędzy Osadnikiem Myślibórz a Polonią Płoty rozpoczął się o godzinę później z powodu spóźnienia się arbitra głównego oraz sędziów asystentów.
Już w 3 minucie spotkania w niebezpiecznym dla bramkarza miejscu został sfaulowany zawodnik Osadnika, lecz bramkarz z Płot dobrze interweniował. Na tę sytuację szybką kontrą odpowiedziała drużyna Polonii. Łukasz Grygiel wszedł w obrońców Osadnika niemal jak w masło, lecz został sfaulowany. Do piłki podszedł Paweł Przybysławski pięknie dośrodkował do Łukasza Góralskiego, który uderzył tuż obok bramki przeciwnika. W 10 minucie po błędzie obrońców Polonii padła pierwsza bramka. Strzałem z główki popisał się Dziadosz. Na drugą bramkę Osadnika nie musieliśmy czekać długo, gdyż 7 minut później strzałem z dystansu Małowiecki po fatalnej interwencji Franaszka zdobywa gola. W 33 minucie został brutalnie sfaulowany zawodnik Polonii Paweł Przybysławski, który musiał z powodu kontuzji opuścić boisko, w jego miejsce wszedł Marcin Ślęzak. Tuż przed gwizdkiem na przerwę padła trzecia bramka dla Osadnika, którą zdobył Gajewski.

W drugiej połowie Polonia natarła na bramkę przeciwnika i już w 46 minucie mógł paść gol po strzale Sebastiana Woźniaka, jednak piłka mija bramkę tuż ponad poprzeczką. W 65 minucie po kolejnym błędzie obrony piłka przelatuje nad ich głowami i strzałem z główki w krótki róg bramkarza popisuje się Dziadosz, jest 4:0. W 75 minucie pada kolejna 5 bramka dla Osadnika. Rajdem między zawodnikami Polonii i skutecznym wykończeniem popisuje się Witkowski. Minutę później kolejna kontra Osadnika, jednak Artur Franaszek broni sytuację sam na sam. W 85 minucie mimo, iż brutalnie faulowany zostaje w polu karnym Bartosz Cymkiej sędzia nie dyktuje rzutu karnego.

Podsumowując: spotkanie było bardzo wyrównane i pełne atrakcji. Niestety brak wykończenia akcji, a także gra samolubna niektórych zawodników doprowadziła do takiego a nie innego wyniku. Wielką szkodą był również brak czołowego zawodnika Polonii Artura Nabrzewskiego. Mimo, iż zawodnicy Polonii byli bardziej wyszkoleni technicznie to zostawili 3 punkty w Myśliborzu.

relacjďż˝ dodaďż˝: Felek