Ina pokonana w Policach
autor: C80Tuż po meczu juniorów starszych Chemika POLICE z Iną Goleniów na boisko wybiegli juniorzy młodsi Chemika.

Pierwsza połowa po golu Sebastiana Majosa zakończyła się prowadzeniem Chemików. Po przerwie kolejne dwa gole dołożyli Patryk Kaczorowski i Paweł Krawiec i ostatecznie Chemik wygrał z Iną 3:0 (1:0).

Chemik: Strzelec - Słotwiński (41' Grudzień), Janicki R., Felicki (41' Chruściel), Kopociński (41' Czapiewski), Konieczny, Pawlak, Fadecki, Krawiec, Kaczorowski, Majos

Ina: Krawczyk - Kubis, Lebioda, Szczęsny, Łunkiewicz, Więckowski (58' Carikas), Jurasek A., Jurasek Ł., Szczeciński, Nowak (71' Mostrąg), Sobański

Bramki:

1:0 - 3 minuta - Sebastian Majos

2:0 - 49 minuta - Patryk Kaczorowski

3:0 - 75 minuta - Paweł Krawiec

Już pierwsza akcja Chemika zakończyła się golem. W polu karnym znalazł się Sebastian Majos i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Później szansę miał Kamil Konieczny, nie opanował jednak piłki. Ina odpowiedziała strzałem Adriana Łunkiewicza, bramkarz Chemika Piotr Strzelec obronił w ładnym stylu. Tuż przed przerwą z rzutu wolnego na bramkę strzelał Rafał Janicki, bramkarz Iny z trudem obronił silne uderzenie.

Po przerwie po zamieszaniu w polu karnym z półdystansu na bramkę uderzał Artur Grudzień, piłka przeleciała jednak ponad bramką. W 45 minucie bliski wyrównania był Michał Sobański. Zawodnik Iny wyszedł sam na sam z Piotrem Strzelcem, bramkarz Chemika skrócił kąt i Sobański posłał piłkę koło spojenia słupka z poprzeczką. Po 4 minutach padł drugi gol dla gospodarzy. Tym razem lewą stroną w pole karne wbiegł Paweł Krawiec, wycofał spod końcowej linii piłkę do Patryka Kaczorowskiego. Ten podbiegł kilka kroków i mierzonym podkręconym strzałem z 14 metrów pokonał bramkarza Iny. W 56 minucie sprzed pola karnego strzelał Grudzień, Patryk Krawczyk z trudem przeniósł uderzenie nad poprzeczką. Później bramce Strzelca zagroził Łukasz Jurasek, strzał koło wychodzącego bramkarza minął jednak również bramkę. Pięć minut przed końcem spotkania wynik spotkania ustalił Paweł Krawiec. Konieczny z głębi boiska zagrał w pole do Krawca. Piłka wylądowała na słupku i wyszła w pole, natychmiast Krawiec doskoczył do niej i już skutecznie umieścił z bramce. Ina odpowiedziała strzałem Sobańskiego w poprzeczkę. Ostatecznie Chemik wygrał z Iną 3:0.