Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica 1:3
Już od pierwszych minut spotkania mecz przebiegał pod dyktando drużyny "Orła". Pierwszą bramkę mógł zdobyć Paweł Żakiewicz już w siódmej minucie, ale trafił tuż obok słupka. ...Co się odwlecze to nie uciecze..., w myśl tego niewiele później goście cieszyli się z prowadzenia po stałym fragmencie gry. Podczas wykonywania przy zamieszaniu pod bramką błąd popełnia bramkarz Jantara wypuszczając piłkę z rąk. Wykorzystał to Paweł Żabkiewicz dobijając piłkę do bramki.

Drugi gol padł na raty. Bramkarz Jantara wybronił strzał rzutu karnego, ale wykonawca rzutu karnego Krzysztof Moliński sfinalizował dobijając piłkę do bramki. W 30 minucie mogła być już 3:0 dla gości po bardzo pięknym strzale z 35 metra oddanego przez Marcina Brzozowskiego, lecz piłka uderzyła w poprzeczkę.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza - od natarcia Orła. W 64 minucie piękną bramkę strzałem głową w długi róg bramki bramkarze gospodarzy zdobył Andrzej Żuchliński. Piłkarze z Dziwnowa stworzyli jedną sytuację, którą wykorzystał napastnik Jantara strzelając bramkę głową. Do końca meczu gospodarze atakowali, ale piłkarze Orła bronili się skuteczni. Sumując całe spotkanie mecz przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Orzeł zasłużenie wywiózł z Dziwnowa trzy punkty, dzięki wykonaniu ciężkiej pracy i dobrej gry całej drużyny.

Jantar Dziwnów - Orzeł Łożnica 1:3 (0:2)