Jantar lepszy od Orła
Dzisiaj o godz. 13:30 na boisko w Prusinowie wybiegły drużyny Miejscowego "Orła" oraz gości - "Jantara" Dziwnów. Mecz zgodnie z zapowiedziami był emocjonujący od pierwszej do ostatniej minuty. Od samego początku drużyny atakowały zaciekle przeciwnika. Jednak po szybkiej akcji prawą stroną boiska pierwszą bramkę w meczu zdobywa Kuczyński. Po straconej bramce gospodarze rzucili się do odrabiania strat, jednak po kolejnej kontrze w zamieszaniu podbramkowym odnalazł się Kryłowicz i podwyższył na 2:0 dla Jantara. Piłkarze Orła nie poddali się po straceniu bramki a Jantar nie spoczął na laurach i atakował dalej. Do końca pierwszej części meczu Jantar mógł zdobyć kolejne bramki, lecz bardzo dogodnych sytuacji nie wykorzystali kolejno: Szumlewski - 2, Kuczyński - 1. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się gospodarze przycisnęli gości i stworzyli kilka groźnych sytuacji, po jednej z nich w zamieszaniu podbramkowym pada gol na 1:2. Tuż po wznowieniu gry Jantar zaatakował i wprowadzony po przerwie Grodzki strzela z najbliższej odległości. Wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał Stangrycki. Do bramki nie trafiali także inni zawodnicy Jantara, którzy mieli naprawdę kilka dobrych okazji. Mecz mógł się podobać! Obie drużyny grały bardzo ambitnie, szybko i nie szczędziły swoich nóg. Moim zdaniem najlepszym zawodnikiem meczu był grający na lewej obronie w Jantarze - Nowakowski. Wiele razy z poświęceniem interweniował i likwidował zagrożenie. Na wyróżnienie zasługuje także bramkarz gospodarzy,gdyby nie jego interwencje wynik byłby na pewno inny. Powodzenia w dalszych grach!

relacjďż˝ dodaďż˝: szumi79