Zacięta walka do ostatniej minuty
Dnia 8 listopada o godzinie 11:30 odbył się mecz pomiędzy drużynami juniorskimi Polonii Płoty, oraz Kluczevi Stargard.

Już od początku spotkania przeważać zaczęli gospodarze i już na początku spotkania zdołali uzyskać prowadzenie. Po stracie bramki wyraźnie zaatakowała drużyna ze Stargardu, czego efektem była wyrównująca bramka Rdzenia po strzale głową. Kolejne minuty to napór gospodarzy, którzy jeszcze przed przerwą dwukrotnie zdołali pokonać młodego bramkarza gości. Do przerwy utrzymał się wynik 3:1 dla gospodarzy. Po przerwie na boisko w zespole gości wszedł min. Cisiński, który pauzował ostatnio za kartki i już po 3minutach gry ujrzał czerwony kartonik. Od tego momentu gra się znacznie zaostrzyła. W 50min. kolejne osłabienie w drużynie gości, za faul na bramkarzu z boiska wyleciał strzelec bramki dla gości Rdzeń. Gospodarze przekonani swojej wygranej nie chcieli poprzestać na dwubramkowej wygranej i dalej atakowali. Goście natomiast musieli liczyć na indywidualne umiejętności Celińskiego. Po kwadransie gry kontaktową bramkę zdołali uzyskać goście. Po faulu w polu karnym na Celińskim, jedenastkę na bramkę spokojnym strzałem zamienił Cieplak. Na 10minut przed końcem było już 3:3 piłkę wybitą z własnej połowy przez Dzikiewicza przejął Celiński minął obrońce rywali i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Polonii. Od tego momentu zawodnicy Polonii coraz to agresywniej zaczęli atakować swoich przeciwników co po chwili skończyło się czerwoną kartką. Końcowe minuty to zaciekła obrona Stargardzian, mimo tego udało się zdobyć 1punkt.

relacjďż˝ dodaďż˝: tomas

II kl. juniorów (V liga) Szczecin (2008/2009)
Polonia Płoty Kluczevia Stargard JS
3 3
08-11-2008 11:30
widzów: około 40
bramki: Dawid Feledyn, Hubert Dziechcierewicz, Hubert Ligman (Polonia) / Łukasz Rdzeń,Marcin Celiński, Krystian Cieplak (Kluczevia) dodaj video
Polonia: Pasik- Feledyn(kpt), Kierejewski, Dziedzic, Ligman, Michnicz, Markowski, Dziechcierewicz, Franaszek, Opar, Szajnowski oraz Krawiec, Urbaniak, Stankiewicz, Jewuła

czerwone kartki: Maciej Dziedzic, Mateusz Opar Rdzeń Łukasz, Cisiński Patryk

Dane pomogli uzupełnić: tomashec, zaba05, Lionek14, Boruc1, Heinrich, Felek, Goldi - dziękujemy

Zacięta walka do ostatniej minuty (tomas)