Rega gra dalej!
W dzisiejszym meczu w ramach IV rzutu Pucharu Polski na szczeblu województwa, Rega Trzebiatów wygrała z Osadnikiem Myślibórz 3:0.

W pierwszej połowie Rega oddała inicjatywę rywalowi. Już w 9 minucie Michał Bagiński wrzucał futbolówkę w pole karne, ale minimalnie pomylił się Rafał Komar i piłka przeleciała obok słupka. Kilka minut potem Przemysław Orłowski strzelał z około 20 metrów, lecz piłka poleciała nad bramkę gospodarzy. W 34 minucie dogodną sytuację miał zawodnik Osadnika, który nie wykorzystał sam na sam z Kamilem Twarzyńskim. W 33 minucie padł pierwszy gol dla Regi. Piłka posłana z rzutu wolnego przez Hernackiego, gdzie w polu karnym znalazł się Arkadiusz Szustek i głową skierował piłkę do siatki Osadnika. Kilka minut potem Rega prowadziła już 2:0. Przed polem karnym został faulowany Rafał Komar, do piłki podszedł Piotr Hernacki i ładnym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza Osadnika.

Druga połowa to ciągłe ataki Regi. Już zaraz na początku spotkania sytuacji bramkowej nie wykorzystał piłkarz Osadnika, który uderzył futbolówkę obok bramki. Kilka minut potem Szustek dostał dobrą piłkę od Bagińskiego, ale nie zdołał jej dobrze przyjąć. W 77 minucie padł niespodziewany gol. Rzut wolny dla trzebiatowian, zamieszanie w polu karnym nagle ktoś z trybun zagwizdał gwizdkiem i wszyscy stanęli do piłki podbiegł Mateusz Śliwa i pokonał goalkeepera gospodarzy poraz 3 w tym spotkaniu. Kilka minut później Piotr Gajewski mógł zdobyć bramkę kontaktową dla klubu z Myśliborza, ale futbolówka przeleciała obok bramki Kamila Twarzyńskiego. Wynikiem 3:0 sędzia zakończył spotkanie IV rzutu Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

1:0 Arkadiusz Szustek 33 minuta

2:0 Piotr Hernacki 39 minuta

3:0 Mateusz Śliwa 77 minuta

Rega:

Twarzyński, Śliwa, Bagiński, Hernacki, Orłowski(78.Krzykowski), Kamień, Wawiórko, Komar(66.Białek), Jarmoszewicz, Filiks, Szustek.

Osadnik:

Bratkowski, Małecki, Miązek, Jodko, Pikosz, Gajewski M, Weres, Małowiecki, Kowalski, Gajewski P, Zimer

Zagrali również: Sikora, Boroń, Stasiak

Źródło: tksrega.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Morfinek

PP: Osadnik Myślibórz - Rega Trzebiatów 0:3
data: 18-03-2009 15:00
miejsce: Myślibórz

Mecz IV rzutu piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego region szczeciński.

Osadnik Myślibórz - Rega Trzebiatów 0:3

sędziowie: Kobylak (asystent), Wilkanowski (asystent), Gałązka (główny)

bramki: Harnecki, Śliwa, Szustek