Jantar pokonany
autor: C80W dzisiejszym mecz Rega Trzebiatów pokonała Jantar Dziwnów 2:0. Mecz ogólnie był wyrównany, ale z lekką przewaga gospodarzy. Dużo było walki i nieprzepisowej gry. Jeden z zawodników Jantara dostał czerwoną kartkę po dwóch żółtych.
W pierwszej połowie przeważała Rega. Już na początku dogodnej sytuacji nie wykorzystał Szustek, który została zablokowany przez obrońców z Dziwnowa. W 18 minucie padł pierwszy gol w meczu. Karczewski dostał dobre podanie od Kasztelana i został faulowany przez obrońcę Jantara. Do piłki podszedł Piotr Zaręba i skierował piłkę do siatki. Rega podporządkowała sobie grę i już w 43 minucie drugiego gola zdobył Marcin Zmudziński po dośrodkowaniu Zaręby z rzutu rożnego.

Druga połowa tak jak w pierwszej znów ataki groźne Regi Trzebiatów na bramkę Jantara. Już na początku dobrą sytuację miał Kasztelan, lecz został zablokowany przez obrońców. Kilka minut później Szustek nie wykorzystał dobrego podania od Zaręby. W 67 minucie Sławomir Ksobiech strzelał z okolicy 16 metra, ale futbolówka przeleciała obok słupka bramkarza z Dziwnowa. Kilka minut później Marcin Karczewski nie wykorzystał rzutu wolnego z bardzo dobrej pozycji. Jeszcze w samej końcówce spotkania dobrą sytuację na strzelenie bramki miał Arkadiusz Szustek, ale wychodząc sam na sam z bramkarzem trafił wprost w niego.

1:0 Zaręba Piotr 18 minuta
2:0 Zmudziński Marcin 43 minuta