To nie koniec sezonu...
autor: maggiDziś odbył się pojedynek ostatniej kolejki futsalowej ekstraklasy. Po ciężkim boju Pogoń '04 Szczecin przegrała 1:2 z Kupczykiem Kraków. Oznacza to, że Portowcy będą zmuszeni zagrać w barażach.
Wynik ze Szczecina nie miał większego znaczenia, gdyż w Zgierzu Gaszyńscy Kraków zremisowali i zdobyli punkt. W efekcie zostali sklasyfikowani na ostatniej bezpiecznej pozycji.
Szczecinianie rozpoczęli spotkanie bardzo dobrze. Już w czwartej minucie Pogoń prowadziła po bramce Roberta Sikorskiego. Na odpowiedź gości czekaliśmy do 10 minuty. W wyniku nieszczęśliwych okoliczności Łukasz Piasecki skierował piłkę do własnej siatki. Remisowym wynikiem skończyła się pierwsza połowa.
W drugiej części gry na parkiecie dominowała walka o każdy centymetr parkietu. Kilka ostatnich minut Portowcy rozegrali grając piątką w polu. Szczecinianie prowadzili gry, jednak pozwolili sobie na jedną znamienną w skutkach stratę. W 40. minucie Marcin Kossak przejął piłkę i ustalił wynik meczu.
Remis kończy sezon zasadniczy. Dla Pogoni '04 rozgrywki nie dobiegły jednak końca. Zawodników szczecińskiego klubu należy pochwalić za walkę w dzisiejszym meczu. Za zaangażowanie oraz chęć zwycięstwa. Tym razem nie miało to jednak znaczenia. Te cechy potrzebne będą już niedługo. Portowcy zagrają w barażach z TPH Polkowice bądź Mariossem Wawelno. Losowanie niebawem.

relacjďż˝ dodaďż˝: matti541