Goleniowska Ina ogrywa Kotwicę
Dziś, czyli w środę 29 kwietnia na stadionie w Goleniowie spotkały się zespoły juniorów Starszych Iny Goleniów i Kotwicy Kołobrzeg.
Po dość ciekawym spotkaniu trzy punkty zainkasowali zawodnicy z Goleniowa którzy wygrali 4:1 (2:0). Bramki strzelali: Michał Adamski(2), F.Borek (rzut karny) oraz Paweł Wanagiel. Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, którzy przejęli inicjatywę od samego początku.
Jednak to drużyna Kotwicy miała pierwsza dobrą okazję do strzelenia bramki ,ale Grabowski nie dał się zaskoczyć. Porównując ten pojedynek do ostatniego , Goleniowianie grali szybciej piłką i to przyniosło efekt.Po błędzie jednego z obrońców gości Adamski wykorzystał sytuację sam na sam i otworzył wynik spotkania.Po 10 minutach było 2:0.Autorem gola był Paweł Wanagiel, który uderzeniem z pierwszej piłki umieścił futbolówkę w siatce. Kołobrzeżanie starali się wyprowadzając kontrataki, lecz te były rozbijane przez defensorów Iny przed polem karnym. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej części nadal przewagę mieli biało-zieloni. W 55 minucie w polu karnym faulowany jest Marcin Borek i arbiter główny wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł F.Borek i podwyższył rezultat na 3:0. W 70 minucie po rzucie rożnym Kotwica zdobyła jak się okazało później honorową bramkę. Jeden z zawodników gości strzałem głową pokonał Grabowskiego. Wynik meczu ustalił Adamski w 78 minucie po silnym strzale w długi róg bramki. Podopieczni Ryszarda Szmuca zasłużenie wygrali i zdobyli komplet punktów. Już w najbliższą sobotę Goleniowscy piłkarze udadzą się do Szczecinka, aby spotkać się z tamtejszym Darzborem.

INA GOLENIÓW - KOTWICA KOŁOBRZEG 4:1 (2:0)
Adamski 14' , 78 ', F.Borek 56 ' (-k), Wanagiel 25 ' - (70 ')

Żółta Kartka; M.Borek.

INA: Grabowski - Symonowicz,Żelichowski, Stuba, Mikołajczyk - F.Borek, Chrząstowski, Trosko, Wanagiel - M.Borek, Adamski
Na zmianę wchodzili; Szczyciński,Zientarski,Dropiński oraz Gręziak.

relacjďż˝ dodaďż˝: Villa

LWJ starsi (2008/2009)
Ina Goleniów JS AP Kotwica Kołobrzeg JS
4 1
29-04-2009 16:00
widzów: 70
bramki: Adamski 2, F.Borek (rzut karny), Wanagiel (Ina) / Klimczak (Kotwica) dodaj video

Dane pomogli uzupełnić: Radek, Inaa, kodak - dziękujemy