Sześć goli w Lisowie
W swoim trzecim meczu kontrolnym Piast Chociwel zremisował na boisku w Lisowie z Victorią Przecław 3:3 (3:3). Bardzo emocjonująca była pierwsza połowa, w której padły wszystkie bramki.

Kibice zgromadzeni na boisku w Lisowie nie mogli żałować tego, że poświęcili środowe popołudnie na obejrzenie czwartoligowców w akcji. Początek spotkania z lekkim wskazaniem na Piasta. W trzeciej minucie Rusin otrzymuje podanie z prawej strony, wpada w pole karne, przekłada piłkę na lewą nogę i pewnie umieszcza piłkę w siatce. 1:0 dla podopiecznych Jana Kępy.

15'- rzut karny dla gości. Do piłki podchodzi Mariusz Adamowicz. Zawodnik Victorii pewnie lokuje piłkę w siatce Piasta. 1:1

22'- Rzut rożny dla gości, piłka dochodząca na długi słupek. Noryca w wyskoku wypuszcza ją z rąk wprost pod nogi piłkarza gości - Dawida Markiewicza. Piast przegrywa 1:2.

25'- 2:2! Piłka zagrana do środka w okolice 16 metra. Pomyślunkiem wykazał się Rusin, który zauważył wysuniętego przed bramkę golkipera gości. Nie pozostało mu nic innego, jak go przelobować.

36'- Kuriozalna bramka dla Piasta! Po raz kolejny nie popisał się bramkarz przyjezdnych. Niepotrzebnie wychodził z bramki. Rusin lekkim strzałem trafia w poprzeczkę,a odbitą od niej piłkę z najbliższej odległości skierował do bramki Felisiak. 3:2!

45'- Gdy myślami zawodnicy Piasta byli już na przerwie, goście przeprowadzili akcję prawą stroną. Zawodnik Victorii Arkadiusz Sztadilów wpadł z piłką w pole karne i znalazł sposób, by umieścić piłkę przy dalszym słupku bramki strzeżonej przez Norycę. 3:3, co za mecz!

Druga połowa nie obfitowała już w tak wiele okazji strzeleckich. Gra toczyła się głównie w środkowej części boiska Lepiej niż w pierwszej odsłonie spisywali się bramkarze obu drużyn. Tempo gry również nieco spadło, gdyż wysoka temperatura zrobiła swoje.

Mimo strzelenia trzech bramek, Piast nie zachwycił. Poprawnie spisywał się testowany na lewej stronie obrony Tomasz Maślak (Spójnia Świdwin). Nie najgorszy występ zaliczył także powracający do drużyny po krótki epizodzie w Redze Trzebiatów Robert Białek.

Piast: Noryca- Guzielak, Przybyła, Maślak, Białek- Procyk, Chomont, Kozieł, Szymanowicz- Rusin, Felisiak.
Na zmiany wchodzili: Grabowicz, Zych, Gąsiorowski, Lisowski, Dudziński.

Victoria: Dąbrowski - Majzel, Adamowicz, Wójtowicz, Markiewicz, A. Gellera, Laskowski, Jałoszyński, S. Gellera, Sowa, Sztadilów,

Na zmiany wchodzili: Koziołek, Wiśniewski, Ostrowski, M. Jeziorek, Kowalczyk
Nie zagrali: Bartłomowicz, Szymczyk

relacjďż˝ dodaďż˝: as33v95