Relacja z meczu S-mot 2000 - ZPSB 2:2
W pierwszej kolejce I ligi halowej doszło do ciekawego spotkania pomiędzy S-motem 2000 i Zachodniopomorską Szkołą Biznesu. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze wzbudzały sporo emocji i trzymały w napięciu.

Spotkanie rozpoczęło się od nieśmiałych akcji z obu stron, jednak wkrótce przewagę uzyskała drużyna ZPSB. Kilka okazji miał Marek Krysztopik, w słupek z dystansu trafił Andrzej Kublicki. Dopiero strzał z bliskiej odległości Dariusza Mądrego wyprowadził na prowadzenie Żółto-Granatowych. Do przerwy nadal przewaga była po stronie ZPSB, co wynikało także z tego, że przeciwnik miał do dyspozycji tylko jednego rezerwowego. Bramkarz Biznesmenów Konrad Wiśniewski musiał jedynie łapać niegroźne strzały z dalszej odległości, gdyż obrona spisywała się bez zarzutu.
W drugiej połowie Zachodniopomorska zdecydowała się przyjmować rywali na swojej połowie i czekać na kontrataki. Jednak dobrze dysponowany był bramkarz S-motu. Sposób na niego znalazł dopiero Tomasz Kuna i podwyższył na 0:2. W tym momencie wydawało się, że kolejne bramki są kwestią czasu, gdyż miało o sobie dać znać zmęczenie w ekipie S-motu. Niespodziewanie jednak wkrótce wynik brzmiał 1:2. Po krótko rozegranym rzucie wolnym nikt nie zdążył zablokować strzału Andrzeja Góreckiego, piłka odbiła się od gracza S-motu, następnie od Konrada Kublickiego oraz słupka. Po chwili w sytuacji sam na sam gospodarze fatalnie pudłują. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. Po nieudanym podaniu w ataku zawodnika ZPSB, "czerwoni" wychodzą z kontrą 3 na 1 i bezlitośnie kończą akcję bramką Marka Jaroszyńskiego. Chwile potem w ostatniej sytuacji meczu Kuna pod bramką przeciwnika nie trafia czysto w piłkę i mecz kończy się remisem.
Mimo stworzenia kilkunastu doskonałych okazji, zespół ZPSB nie wygrywa w pierwszym pojedynku nowego sezonu. Warto pogratulować S-motowi ambitnej postawy i walki do końca. Skazywani na porażkę ze względu na krótką ławkę, pokazali charakter. W obu ekipach widać jeszcze brak zgrania na hali po rocznej przerwie.

ZPSB: Konrad Wiśniewski - Arkadiusz Sokal (Konrad Kublicki) - Andrzej Kublicki (Marcin Bożek), Rafał Smaderek (Tomasz Kuna) - Dariusz Mądry (Marek Krysztopik)