Sparing na Ceglanej
autor: C80W sobotę Chemik Police przegrał 0:2 (0:2) w Stargardzie mecz kontrolny z Błękitnymi. Pierwszą bramkę spotkania z rzutu karnego zdobył Robert Gajda, zaś kilkadziesiąt minut później strzałem zza pola karnego podwyższył Konrad Jankowski.

Mariusz Szmit (na zdjęciu) przed ostatnią kolejką rundy jesiennej zastąpił na stanowisku Michała Zygonia, o tym czy zmiana przyniesie efekt przekonamy się wiosną
Błękitni: Mazurek (46’ Klimaszewski) - Batista, Liśkiewicz, Pustelnik (46’ Kawczyński), Baszak (46’ Filocha), Jankowski (46’ Hackiewicz), Piskorz, Rogala, Kubicki, Gajda (46’ Inczewski), Lewandowski (46’ Duda)

Chemik (1 poł.): Rusek - Jakubiak, Szałek, Janicki, Baranowski, Sowała, Chruściński, Susmarski, Wronka, Górski, Kosakowski

Chemik (2 poł.): Rusek - Szewczykowski, Janicki, Maśniak, Baranowski, Wronka, Pacholski, Bobko, Walicki, Brzeziański, Kosakowski

1:0 - 6 minuta - Robert Gajda (karny)
2:0 - 31 minuta - Konrad Jankowski

Pierwsza bramka spotkania padła już w 6 minucie spotkania gdy po faulu Kacpra Chruścińskiego w polu karnym sędzia zarządził rzut karny. „Jedenastkę” na bramkę zamienił Robert Gajda. W 31 minucie padła druga i za razem ostatnia bramka spotkania. Na strzał z ponad 20 metrów zdecydował się Konrad Jankowski, zaś piłka po koźle i rękach Piotra Ruska wylądowała w bramce.

Trener Mariusz Szmit w spotkaniu przetestował Filipa Kosakowskiego (wolny zawodnik, wcześniej Victoria Przecław), Kacpra Chruścińskiego, Przemysława Brzeziańskiego (obaj Stal Szczecin) oraz Adama Walickiego (Hutnik Szczecin). W spotkaniu szansę na wykazanie się dostali także zawodnicy z drużyny juniorów: Mateusz Sowała, Jakub Susmarski, Paweł Szewczykowski.