Remis w Polkowicach
autor: mlamirekPodopieczni Gerarda Juszczaka rozgrywali w piątek mecz w Polkowicach. W spotkaniu z TPH padł remis 1:1.
Oznacza to, że Pogoń '04 w dalszym ciągu pozostaje na szóstym miejscu w tabeli. Ostatnio często zdarza się, że w meczach z udziałem szczecinian bramki padają dopiero po zmianie stron. Tak było i w piątek. Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy. Osiem minut przed końcem spotkania gospodarze objęli prowadzenie.
Gola dla TPH zdobył Grzegorz Nowak. Polkowiczanie nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo, bo już kilkadziesiąt sekund później wyrównał Łukasz Tubacki. Obie strony miały jeszcze kilka okazji, ale do końca meczu gole już nie padły.
Trzeba jednak zaznaczyć, że określenie 'nie padły' jest mocno przysłowiowe, bo szczecinianie strzelili drugą bramkę, której jednak nie uznał arbiter. W końcówce 'zero-czwórka' grała w przewadze, bo gospodarze zobaczyli czerwoną kartkę, ale wynik remisowy utrzymał się.
�r�d�o: pogon04.szczecin.pl

Ekstraklasa Futsalu (2010/2011)
TPH Polkowice Pogoń '04 Szczecin
5 0
29-04-2011 20:00
Na parkiecie 1:1. Decyzją Komisji Futsalu za grę nieuprawnionego zawodnika Pogoń04 została ukarana walkowerem
1:0 - 32' - Grzegorz Nowak
1:1 - 33' - Łukasz Tubacki
TPH Polkowice: Duda, Biały - Długosz, Kaczmarek, Urbaniak, Trznadel - Nowak, Dudka, Dacjuk, Oseichuk - Potocki, Duvanaev.

Pogoń 04 Szczecin: Koszmider, Kubrak - Kubik, Jurczak, Żebrowski, Lewandowski - Bernardo, Douglas, Maćkiewicz, Mikołajewicz - Tubacki, Moskaliuk.

Żółte kartki: Duda 2, Dacjuk, Oseichuk, Potocki (TPH) - Kubrak, Maćkiewicz (Pogoń).

Czerwona kartka: Duda (TPH) - za dwie żółte. sędzia: Stawicki, Przytuła, Grabowski

Dane pomogli uzupełnić: WpV, WpV - dziękujemy