Wymęczone zwycięstwo Energetyka
W rozegranym w sobotę 19.05.2007 meczu Arkonia Szczecin przegrała z Energetykiem Gryfino 0:2. Obie bramki padły już w pierwszej połowie. Pierwszą strzelił Paweł Plis, drugą zaś Robert Śliwiński po bardzo ładnym strzale. W ostatniej minucie pierwszej części gry Śliwiński nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na nim.

Chociaż mecz stał na dość niskim poziomie Energetyk przeważał, lecz nie potrafił udokumentować tego zdobyciem kolejnego gola. W drugiej części spotkania wiele niecelnych podań i niewykorzystanych sytuacji przez zespół z Gryfina sprawiło, że wynik z pierwszej połowy pozostał bez zmian. Bramkarz Energetyka Paweł Horodyski zachował czyste konto głównie dzięki poprawnej grze obrony, gdyż nie miał zbyt wielu okazji do interwencji. Zespół Arkonii zagrał bardzo słabo i wiele popełnionych błędów przyczyniło się do tego, że zawodnicy dość rzadko wychodzili na pozycję strzelecką. Dodać można, że sędziowanie w tym meczu było na o wiele wyższym poziomie niż w spotkaniu rozegranym tydzień temu w Gryfinie.

relacjďż˝ dodaďż˝: renifer