Ina Goleniów pokonuję Kluczevie
Po mało emocjonującym meczu Ina Goleniów pokonała w Stargardzie miejscową Kluczevie 2:0.
Spotkanie rozpoczęło się siedmiominutowym opóźnieniem. W pierwszych minutach z dobrej strony pokazała się Kluczevie, która za sprawa Grzegorza Magnuskiego w 3. minucie przeprowadziła akcję prawą strona boiska. Jednak próba uderzenia Magnuskiego została zablokowana przez obrońców z Goleniowa. Jak mówi piłkarskie porzekadło, niewykorzystane sytuacje się mszczą i tak było w 5. minucie, kiedy to Karol Bartoszewicz główką wpakował piłkę do pustej bramki.

Po stracie bramki gospodarze próbowali atakować, jednak większość ich akcji była nie składna. Ładne sytuacje tworzyli Grzegorz Magnuski, Jarosław Zalas i Łukasz Bulik, po jeden z takich akcji Zalas w 9. minucie znalazł się na spalonym.
W 10. minucie groźnie atakowali zawodnicy Iny jednak Piotr Winogrodzki zamiast w bramkę trafił w boczą się siatkę.

Kluczevia miała jednak szanse, aby wyrównać, najpierw G. Magnuski główką trafił w nogę bramkarza Iny - Pawła Pakula, a następnie kapitan goleniowian Rafał Sobański mógł zdobyć bramkę samobójczą jednak trafił w sklepie bramki. Do końca pierwszej odsłony akcję tworzyły obydwie ekipy jednak na boisku bez wątpienia przeważali piłkarze Iny.
Druga połowa rozpoczęła się od dwóch błędów golkipera stargardzian - Michała Łozowskiego jednak na jego szczęście obyło się bez starty bramki. Po piętnastu minutach drugiej części było już 0:2. Po rzucie wolnym w wykonaniu Marka Laskowskiego, Piotr Winogrodzki wpisał się na listę strzelców.

Po stracie drugiej bramki gra się nieznacznie zmieniła, przyjezdni grali ostrożnie, a Kluczevia dokładniej. Jej kapitan G. Magnuski próbował zniwelować straty jednak za każdym razem w bramce dobrze spisywał się Pakul. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, ponieważ dogodnych okazji do zdobycia bramki żadny z zespołów nie wypracował.

Kluczevia Stargard - Ina Goleniów 2:0

Bramki: Bartoszewicz (5 min.), Winogrodzki (60 min.)

Ina Goleniów: Pakul - Winiarski, Gołaszewski, Sobański, Dobrowolski, Makarewicz (66 Żabkiewicz), Hanuszkiewicz, Bartoszewicz (77 Kisiel), Winogrodzki (85 P. Kozak), Paszkowski (35 Laskowski), Łukasiak

relacjďż˝ dodaďż˝: hopkins