Rezerwy Pogoni lepsze od Energetyka
Po nie zbyt emocjonującym meczu Energetyk Gryfino na własnym boisku przegrał z rezerwami Pogoni Szczecin 1:2. Wynik w 8. minucie spotkania otworzył napastnik Energetyka Robert Śliwiński. Pierwsza połowa rozgrywała się pod dyktando gospodarzy. Widać było wyrażną przewagę gryfinian na boisku.

Druga połowa to ciągła walka. Po osiemnastu minutach po rozpoczęciu drugiej odsłony do wyrównania doprowadził Damian Ludwiczak. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów bramkę na miarę trzech punktów, w doliczonym czasie gry, dla zespołu trenera Sławomira Rafałowicza uzyskał Tomasz Rydzak.

Po meczu młodzi Portowcy cieszyli się ze zwycięstwa śpiewając "Pogoń to MY". Podziękowali również zgromadzonym na trybunach kibicom.

relacjďż˝ dodaďż˝: hopkins