Kolejna porażka Odry...
W niedzielę 13.05.2007 na boisku w Chojnie Odra znów przegrała, tym razem jej przeciwnikiem była Sparta Gryfice. Chojnianie przeważali w posiadaniu piłki, ale byli nieskuteczni. Jedyną bramkę dla Odry strzelił po rzucie rożnym Michał Walczak. Odra zaczęła spokojnie od rozgrywania piłki w środku boiska. W 20 minucie goście stworzyli sobie doskonałą okazję na bramkę. Napastnik gości wbiegł w pole karne, przyjął piłkę na 9 metrze i miał prze sobą tylko bramkarza chojeńskiej drużyny, który dobrą interwencją uratował nasz zespół przed utratą bramki, jednak po wznowieniu przez niego gry, Grabowski stracił piłkę w okolicach środka boiska, a goście wyprowadzili skuteczny kontratak. Doszło do sytuacji "2 na 2". Zawodnik gości podał do wychodzącego na 16 metr napastnika, który skutecznie strzelił. W pierwszej połowie goście oddali kilka niegroźnych strzałów, które pewnie łapał nasz bramkarz. Odra oddała także groźny strzał z rzutu wolnego wykonywanego przez Kaliszuka.

Drugą połowę znakomicie rozpoczęła Odra, która szybko strzeliła bramkę. Chojnianie dążyli do strzelenia drugiej bramki, jednak to goście strzelili bramkę. Napastnik gości doprowadził piłkę do linii końcowej, po czym wbiegł z powrotem w pole karne, łatwo ograł obrońcę Odry. Znów oddał strzał przy którym bramkarz Odry znów nie miał szans. Odra groźnie atakowała, ale nie udało się jej już strzelić bramki i mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Skład Odry: Żarkowski Jakub - Bucyk Tomasz, Grabowski Mariusz, Walczak Michał - Greguła Wojciech, Łozińśki Bartosz(Surmacz Rafał), Zatorski Paweł (Birgier Filip)(Kusiak Piotr)), Dębicki Adrian, Ruszar Paweł(Nowak Patryk) - Andrzejewski Mariusz, Kaliszuk Arkadiusz

relacjďż˝ dodaďż˝: kozaodra