Tradycjnie w derbach
Pomorzanin rozgromił lokalnego rywala Olimpie Smolnica 5:1, bramki zdobywali Norbert Kikosicki popisał się czterema trafieniami i jedną bramkę zdobył Torbiczuk. W pierwszej minucie z wolnego goście stracili bramkę i do końca pierwszej połowy praktycznie nic ciekawego nie pokazali przy zdecydowanej przewadze gospodarzy i wynik do przerwy brzmiał 4:0, po wznowieniu gry w dalszym ciągu przewaga należała do piłkarzy cychrowskich. W 70 minucie meczu gospodarze spuścili z tonu i zostali ukarani trafieniem Płotnickiego i to było tyle na co było stać Olimpie na zakończenie koncertu strzeleckiego.

Pomorzanin zdobywa piątą bramkę wykonawcą był Kikosici,w cychrowskim zespole wszyscy zawodnicy zdali swój egzamin, jednak trzeba przyznać, iż Olimpia ma ciekawy zespół i sprawi niejedną niespodziankę, derby nadal wygrywa tradycyjnie Pomorzanin.

relacjďż˝ dodaďż˝: andrzej195405

A klasa Szczecin gr. 4 (2011/2012)
Pomorzanin Cychry Olimpia Smolnica
5 1
04-09-2011 16:00
widzów: 150
bramki: 4x N.Kikosicki, M.Torbiczuk (Pomorzanin) / P. Płotnicki (Olimpia) dodaj video
Pomorzanin: B.Wyka - T.Grabowski (K.Samborski) M.Kucharski M.Cisek K.Wesołowski (T.Torbiczuk) - M.Osowiec P.Świderski P. Cisek (K.Kucharski) T.Stalka - M.Torbiczuk N.Kikosicki (J.Maliński)
Olimpia: 1 Marcin Kłosowski-2 Marek Balcarczyk, 13 Kamil Lewandowski, 4 Paweł Kawka, 5 Michał Jordan-6 Wojciech Baraniecki (46'-17 Łukasz Zbrzeźny), 10 Michał Osowiec, 16 Krzysztof Michoń (46'-11 Wojciech Drochomirecki), 15 Marcin Kuś (66'-7 Marcin Rusinek)-8 Paweł Płotnicki (75'-14 Marian Windysz), 9 Wojciech Michoń

sędzia: Pawlik S Sikora S Szydłowski K

Dane pomogli uzupełnić: outerspace, pada, ulks2001, springer88 - dziękujemy