Chociwel górą
Mecz Piastów nie stał na bardzo wysokim poziomie. Goście z Choszczna przejęli inicjatywę od samego początku, przy tym grając składnie i rozsądnie w obronie. Piłkarze Piasta Choszczno swoją pierwszą bramkę zdobyli po stracie piłki przez Salaka, wyprowadzili szybką kontrę i po składnej "klepce" w obrębie pola karnego zawodnik Piasta Choszczno z 7 metrów strzelił pod poprzeczkę. Drugą bramkę piłkarze z Choszczna zdobyli w kuriozalny sposób. Piłkę szybującą na 16 metrze chciał wybić nogą Marek Ufnal, przeszkodził mu w tym Przemysław Kos i obaj piłkarze minęli sie z piłką którą przejął napastnik gości i skierował ją z 15 metrów do pustej bramki.

Druga połowa to ciągła kontrolowana gra piłkarzy z Choszczna którzy grali krótko i nie dawali rozwinąć skrzydeł piłkarzom z Chociwla. Strzały gości i dośrodkowania wyłapywał Ufnal. W 84 minucie Piotr Szymczak dośrodkowuje piłkę w polu karnym , jednak odbija sie ona od ręki obrońcy gości, sędzia dyktuje rzut karny. Do "11" podchodzi Marek Ufnal, lecz i jego strzał w prawy dolny róg wybija bramkarz gości. ten sposób udowodnił że zespół z Choszczna po prostu jest lepszy piłkarsko i bardziej doświadczony.

Piast Chociwel wystąpił w następującym składzie:

Ufnal - Moskal - Przybyła - Chomont(Jeżyna) - Kos - Kozieł (Lewandowski) - Jaźwiński - Salak - Zaklukiewicz (Szymczyk) - Denisiuk - Felisiak (Szymczak)

Przed meczem seniorów odbył się mecz juniorów w którym to juniorzy Piasta Choszczno rozgromili mistrzów 5 lig zespół Piasta Chociwel aż 1:9.Piłka w wykonaniu zawodników z Choszczna mogła się podobać(częste wymiany , dryblingi).

relacjďż˝ dodaďż˝: chociwel