Ina Gromi
W zakończonym przed chwilą meczu INA Ińsko rozbiła Vielgovię Wielgowo 5-1. Ina od samego początku zepchnęła gości do obrony. Widać było iż podopieczni Trenera Janusza Skrobińskiego chcą zmyć plamę z meczu w Maszewie przegranym w zeszłym tygodniu 1-4. Pierwszą bramkę już w 10 minucie zdobywa MAREK SAFARZYŃSKI. 20-ta minuta MICHAŁ KLYM podwyższa na 2-0. Ina dalej atakuje 25 minuta Andrusieczko strzela w poprzeczkę, 28 minuta Michał Klym wpada w pole karne sam na sam z bramkarzem Vielgowi,ech broni bramkarz. 35 minuta napastnik Iny Marcin Szuraj dostaje drugą żółta kartkę i zostaje wyrzucony z boiska. Przez moment wydawać się mogło, że goście z Wielgowa przycisną. Zawodnik Vielgowi wychodzi sam na naszego bramkarza ale KUBA FURMAN udowadnia, że jest klasowym golkiperem. Druga połowa to nieustanne ataki gospodarzy. Michał Klym sam na sam znów przegrywa. Marek Safarzyński sam na sam, broni bramkarz. W 55 minucie Vielgovia przeprowadza niegroźną akcie, obrońca Iny dotyka piłkę ręką... rzut karny.. 2-1 Goście złapali wiatr w żagle przycisnęli, ale tylko na moment. Trener Iny decyduje się na zmianę wchodzi na boisko "ZIKO " Michał Klym dorzuca piłkę na szesnasty metr a "ZIKO" strzałem głową podwyższa na 3-1 BRAMKA STADIONY ŚWIATA.w 70 minucie na 4-1 gola zdobywa najlepszy na boisku MICHAŁ KLYM ! a w 89 minucie na strzał z 30 metrów decyduje się MICHAŁ FURMAN... 5-1 pajęczyna ściągnięta, bramka marzenie. BRAWO INA ręce same składały się do oklasków. Wszyscy dziś zasłużyli na słowa uznania. Kibice dostosowali się do piłkarzy i bardzo gorąco dopingowali naszych. Dziękujemy za doping i prosimy o jeszcze...

relacjďż˝ dodaďż˝: rudy66

Okręgówka gr. 1 (2006/2007)
Ina Ińsko Vielgovia Szczecin
5 1
14-04-2007 13:00
widzów: 100
bramki: M. Klym (2), M. Safarzyński, Czempiński, M. Furman - T. Kustrzyk dodaj video
Ina: Furman, J. Babik, Jabłoński, Mastalski, Dończyk - Polechoński, Andrusieczko (60' Chabros), Furman M., Safarzyński (80' Czempiński) - Klym, Szuraj
Vielgovia: Banc, Stankiewicz, Boguszewski, Ceberek, Wrona, Biliński, Kustrzyk, Wiwer, Franczak, Borysewicz, Woźniak oraz Jaszke. T, Południak, Opatowski, Kaczmarek, Marciszewski

żółte kartki: Mastalski, Szuraj (Ina) - Ceberek (Vielgovia)
czerwona kartka: Szuraj - 35' - dwie żółte (Ina)