W jedenastu 2:0, w dziesięciu 3:1
Ina Ińsko - Vielgovia Szczecin 5:1 (2:0)

W dzisiejszym meczu piłkarze miejscowej drużyny przystąpili do meczu w pełni skoncentrowani. Trener Janusz Skrobiński miał do dyspozycji niemalże najsilniejszy skład, brakowało Łukasza Słowikowskiego. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Iny. Goście zdołali oddać jedynie jeden celny strzał, jednak Kuba Furman nie dał się zaskoczyć. Pierwszą bramkę w meczu zdobył Marek Safarzyński, który główką skierował piłkę do siatki. Po kolejnej dobrej akcji gospodarzy, goła na 2:0 strzelił Michał Klym. I na tym powinno się zakończyć komentarz pierwszej części gry, jednak popis dali sędziowie meczu. W odstępie 15 minut zawodnik Iny ujrzał 2 żółte, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Pierwsza to za rzekomy faul na bramkarzu, gdzie to bramkarz kopnął zawodnika, który blokował piłkę. Druga kartka to za wymowny gest do sędziego liniowego, który, zresztą niesłusznie, wskazał pozycję spaloną. Najwyraźniej sędzia główny przed meczem uznał ze takich zachowań nie będzie tolerował, stąd druga kartka. A chodzi tutaj o napastnika Iny - Marcina Szuraja.
Druga odsłona meczu zaczęła się od wyniku 2:0, w liczbie zawodników 10 na 11. Początkowe minuty to gra w środku pola, lecz z czasem Vielgovia przeprowadzała coraz śmielsze ataki. Kończyły się one jednak jak nie na bramkarzu Iny to na dość słabych czy niecelnych strzałach. Kluczowym momentem meczu mógł się okazać rzut karny przyznany dla drużyny gości za rękę w polu karnym. Jednak przy stanie 2:1 dobrą zmianę dał Łukasz Czempiński, który przepięknym strzałem głową pokonał bramkarza gości. Od tego momentu gospodarze osiągnęli ogromną przewagę, brak jednego zawodnika w ogóle nie był widoczny. Goście pogubili się w obronie, czego dowodem była kolejna bramka Michała Klyma, a zaraz później pięknym strzałem z 25 metrów popisał się Michał Furman. Zaraz po tej akcji sędzia zakończył zawody.
Wynik - 5:1 Trzeba podkreślić dobrą i konsekwentną grę całej drużyny. Dzisiaj nie było słabych ogniw - wszyscy zawodnicy zagrali na wysokim poziomie. Nastroje w drużynie są znakomite - oby to zaprocentowało zwycięstwem juz za tydzień w Suchaniu, na mecz który zapraszam wszystkich kibiców. Dziekujemy za doping!

bramki: Safarzyński Klym 2 Czempiński Furman M.

Skład Iny: Furman J.- Dończyk G., Babik W., Jabłoński A., Mastalski R.- Polechoński B., Safarzyński M. (Czempiński Ł.), Furman M., Andrusieczko A.(Chabros M.) - Szuraj M., Klym M.

widzów: 100
bramki: M. Klym (2), M. Safarzyński, Czempiński, M. Furman - T. Kustrzyk dodaj video
Ina: Furman, J. Babik, Jabłoński, Mastalski, Dończyk - Polechoński, Andrusieczko (60' Chabros), Furman M., Safarzyński (80' Czempiński) - Klym, Szuraj
Vielgovia: Banc, Stankiewicz, Boguszewski, Ceberek, Wrona, Biliński, Kustrzyk, Wiwer, Franczak, Borysewicz, Woźniak oraz Jaszke. T, Południak, Opatowski, Kaczmarek, Marciszewski

żółte kartki: Mastalski, Szuraj (Ina) - Ceberek (Vielgovia)
czerwona kartka: Szuraj - 35' - dwie żółte (Ina)