KPII POLICE - Iskierka Śmierdnica 1:1 (0:0)
Dzisiaj na bocznym boisku stadionu przy ulicy Siedleckiej rozegrano mecz w ramach grupy 1 ligi okręgowej między KP II POLICE a Iskierką Śmierdnica. Mecz zakończył się remisem 1:1. Gola dla gospodarzy zdobył Petre Gogarowski, dla Iskierki Robert Łupiński.

KP II POLICE: Kopociński - Sobczak (45' Boczek), Staszewski, Bieniek, Stachowicz, Wawrzyniak, Blasius, Pachulski, Borger (55' Kowalski), Stefaniak, Gogarowski

Statystyki (KP - Iskierka):

Strzały celne: 4 - 3

Strzały niecelne: 7 - 4

Faule: 17 - 14

Rzuty rożne: 5 - 1

Spalone: 3 - 4

W pierwszych 30 minutach wydarzyły się jedynie dwie akcje godne odnotowania. Obie przeprowadzili zawodnicy Iskierki. W 5 minucie spotkania po zagraniu w polu karnym o mało nie został przelobowany Mateusz Kopociński. Na szczęście udało mu się czubkami palców zatrzymać przelatującą ponad nim piłkę. W 28 minucie spotkania po podaniu z lewej strony do piłki startuje zawodnik Iskierki, jednak jego strzał ląduje na Kopocińskim. W 31 minucie następuje dośrodkowanie na Tomasza Wawrzyniaka, bramkarz jednak szybszy do piłki. W 42 minucie spotkania obrona Iskierki wybija "na pałę", piłka ląduje między wychodzącym z linii obrony zawodnikiem gości a Mateuszem Kopocińskim, na szczęście bramkarz policzan był minimalnie szybszy do niej.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Krzysztof Stefaniak uderza przewrotką na bramkę, sędzia jednak odgwizduje niebezpieczne zagranie. Dwie minuty później po dośrodkowaniu Bieniek znajdujący się na 10 metrze uderza silnie na bramkę, piłka jednak przelatuje wysoko ponad bramką. W 55 minucie spotkania trener Janis Wakatinakis do gry desygnuje Roberta Kowalskiego, a ten odwdzięcza się kilkanaście sekund później asystą przy golu. Znajdujący się z prawej strony boiska Kowalski dośrodkował silnie w pole karne, a tam piłkę do siatki skierował Petre Gogarowski. Cztery minuty później Maciej Boczek podaje do Wawrzyniaka a ten oddaje strzał na bramkę, bramkarz Iskierki paradą wybija piłkę zmierzającą w okienko jego bramki. W 71 minucie spotkania KP kontratakuje, na jednego obrońcę wychodzi dwóch zawodników KP, niestety końcowe podanie pada łupem stojącego w bramkce Iskierki Mariusza Grzanki. W 78 minucie spotkania błąd obrony i bramkarza wykorzystuje Robert Łupiński i zdobywa gola. Minutę przed końcem spotkania sam na sam z Kopocińskim wychodzi Piotr Jakubczak, na szczęście nie udaje mu się zdobyć gola. W doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu z lewej strony Pachulski oddaje niecelny strzał tuż przy słupku.