To nie tak miało być
To nie tak miało być - można krótko podsumować. W dzisiejszym meczu Ina Ińsko potrzebowała zwycięstwa a przegrała z Mewą Resko, która po tej wygranej praktycznie zapewniła sobie utrzymanie w klasie okręgowej.

Mecz zaczęli goście - spokojna wymiana piłki, czasem aż za spokojna, bo na boisku niewiele się działo. Mewa jednak z biegiem czasu coraz groźniej atakowała - stwarzając sobie sytuacje strzeleckie poprzez kombinacyjnie wykonywane rzuty wolne czy rożne. I stało się. Ina straciła 2 bramki w 2 minuty. Pierwsza to 20 minuta i zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Niestety strzał zawodnika Mewy i mamy wynik 0:1. Gospodarze nie otrząsnęli się po stracie bramki, a tutaj goście sprytnie rozgrywają rzut wolny, dośrodkowanie praktycznie wzdłuż bramki. Po błędach obrony i bramkarza Iny - najpierw zawodnik Mewy z najbliższej odległości trafia piłką w słupek, niestety kolejny strzał odnajduje drogę do bramki.

Sytuacja zaczęła wydawać się beznadziejna, zawodnicy Iny grali jakby ospale, jakby mieli już zapewnione utrzymanie. Niestety tak nie było. Nadzieje na korzystny wynik po chyba jedynej ciekawej akcji Iny w tym meczu rozbudza Artur Andrusieczko strzelając swoją drugą bramkę w drugim meczu. Wynik 1:2 utrzymał się do przerwy.

Po przerwie zaczęło się znowu spokojnie. Pan sędzia również dostosowywał się do poziomu meczu, gwiżdżąc co chwile najdrobniejsze faule i ucinając sobie pogawędki z zawodnikami. Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo, strzał Łukasza Słowikowskiego - piłka obok bramki, strzałów próbował Damian Smoliński - również niecelnie. Paradoksalnie najgroźniejszy strzał w drugiej połowie oddał zawodnik Mewy.... na swoją bramkę. Przy rzucie rożnym raczej próbując wybić piłkę poza boisku, zmusza do interwencji własnego bramkarza. Ina próbowała grać do końca - goście raczej ograniczali się do szybkich kontr - jednak ani z jednej ani z drugiej strony wynik się nie zmienił - i Mewa odlatuje z Ińska z trzema punktami.

Ina Ińsko - Mewa Resko 1:2 (1:2)

Bramka: Artur Andrusieczko

Żółte kartki: Smoliński Damian, Bujny Artur