Sensacja W Dolicach!
Dnia 22.04.2007r na stadionie w Dolicach, Remor Recz pokonał niespodziewanie vice lidera Unię Dolice 3:2. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Frekwencja na trybunach nie była licha. Reczowscy kibice pokazali jak powinno się dopingować swoją drużynę. Pierwsza połowa pokazała lekką przewagę gospodarzy. Unia jako pierwsza zdobyła dwie bramki, lecz w końcówce pierwszej części spotkania kontaktową bramkę zdobył z rzutu karnego podyktowanego na W.Jędrasiku lewy pomocnik Remoru K.Gnitecki. Druga połowa stała na o wiele lepszym poziomie. Najpierw stan meczu wyrównał wkręceniem z rzutu rożnego P.Krajewski. Na prowadzenie strzałem głową wyprowadził Remor K.Janiak. Taki wynik utrzymał się już do końca spotkania. Olbrzymie gratulacje!

Za tydzień Remor u siebie podejmie drużynę Czcibora Cedyni. Zapraszamy!

relacjďż˝ dodaďż˝: kubaz