Stal Lipiany - Iskra Banie
W sobotę tj.28.04.07r. odbył się mecz pomiędzy liderem klasy okręgowej grupy II Stalą Lipiany z broniącą się przed spadkiem Iskrą Banie.

Już mecz juniorów w pierwszej połowie pokazał,że goście tanio skóry nie sprzedadzą.Lecz po przerwie młodsi koledzy z Lipian udowodnili,że nie są przypadkowo liderem-wygrywając 12:1.
O godzinie 16:00 rozpoczął się długo oczekiwany mecz seniorów.Nasi Stalowcy już od pierwszego gwizdka przejeli inicjatywę na murawie.Po 10minutach Stal wyszła na prowadzenie po bramce zdobytej przez Macieja Nowaczek.Wynik 1:0 nie satysfakcjonował kibiców i naszych podopiecznych. Stal chciała zwiększyć prowadzenie,lecz ataki do 40 minuty nie skutkowały.Pod koniec pierwszej połowy bardzo dobre podanie od Tomasza Jurkiewicza otrzymał po raz kolejny "Dziadzia" i z bliskiej odległości nie dał szans bramkarzowi gości.

Do przerwy 2:0

Po przerwie głośny doping wiernych kibiców zmotywował naszych piłkarzy,którzy dzielnie walczyli by podnieść o kolejne oczka wynik spotkania.Bardzo dobra gra orzyniosła efekt w 55minucie.Dominik Rutkiewicz pewnym strzałem podwyższył wynik na 3:0.Kibice domagali się Hat-Tricka od Dziadzi...Kilka dogodnych sytuacji wskazywało na to,że gracz z 13 na plecach nie da rady tego dokonać.Lecz po szybkim kontrataku lewą stroną Mariusza Sobieraja,który podał piłkę w pole karne gdzie stał "Dziadocha :D",a ten dopełnił formalności.
W 85minucie po podaniu "Jurka" do pustej bramki piłkę skierował po raz drugi "Domin".Końcowy wynik 5:0 dla STALECZKI.

Trzeba również pogratulować naszym kibiców za śpiewy i doping przez 90 minut.

Kolejny mecz w Rzeczku z miejscową Wodą.ZAPRASZAM.