Kolejna wysoka wygrana wyspiarzy
3:0 do przerwy

Kolejną z rzędu wygraną odnieśli wczoraj (29.04) piłkarze Fali Międzyzdroje pokonując na wyjeździe Gardominke Mechwo 5:1. Już od pierwszych minut wyraźnie zarysowywała sie przewaga gości, któzi co chwile zagrażali bramce Mechowian. Pierwszą bramkę po podaniu Jana Rączewskiego strzelił junior Jacek Molęda. Chwilę później po pięknym rajdzie przez pół boiska druga bramkę zdobył będący w dobrej formie tego dnia Jan Rączewski. Kilkanaście minut przed końcem pierwszej połowy po pięknie wykonanym rzucie wolnym trzecią bramkę zdobył ponownie Rączewski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:3.

Fala rządzi w Mechowie

Po zmiennie stron gra się wyrównała a zawodnicy gości popełniali sporo głupich i niepotrzebnych błędów, czego efektem była stracona bramka przez wyspiarzy po niepewnej interwencji bramkarza Mirosława Kapyś. Na szczęście po kilku minutach wszystko wróciło do normy i kolejne bramki strzelali już tylko międzyzdrojanie, ponownie Rączewski i będący ostatnio w dobrym formie Marcin Rojko (3 mecze - 7 bramek) po podaniu Grzegorza Stolarczuka, który chwilę wcześniej pojawił się na murawie. Duży plus należy się również kibicom Fali (złożonych z juniorów) za doping przez cały mecz.

Gardominka Mechowo - Fala Międzyzdroje 1:5 (0:3)

0:1 - Jacek Molęda

0:2 - Jan Rączewski

0:3 - Jan Rączewski