Jantar jedną nogą w okręgówce !
Dziś o godz. 16.00 na stadionie miejskim w Golczewie odbył się niezwykle ciekawy mecz pomiędzy "Iskrą" Golczewo a liderem klasy "A" "Jantarem" Dziwnów.

Drużyna z Dziwnowa przyjechała do Golczewa bardzo zmobilizowana, ponieważ tylko zwycięstwo bardzo zbliżyłoby ich do awansu do klasy okręgowej. Mecz od początku stał na wysokich obrotach akcja za akcję, faul za faul.

Tak wysokiego poziomu już dawno nie widzieliśmy na boiskach "A" Klasy, żadna z drużyn nie chciała popełnić błędów. Pierwsza połowa to walka z obu stron. Więcej szczęścia w niej mieli goście, którzy po błędzie obrony w 34 minucie objęli prowadzenie po bramce niepilnowanego Sałudy. To zmobilizowało piłkarzy z Golczewa, którzy osłabieni czerwonymi kartkami w meczu z Gostyniem rozegrali jak się później okazało bardzo dobre spotkanie.

W drugiej połowie to całkowita dominacja młodych wilków z Golczewa. Iskra atakowała raz po raz ale goście dzielnie się bronili. Zaskoczeni tak dobrą grą gospodarzy, kibice zastanawiali się w końcu kto tu jest liderem. Drużyna z Dziwnowa słabła z minuty na minutę, ale cóż do ostatniego gwizdka już nic się nie zmieniło i mecz zakończył się skromnym zwycięstwem 1:0 dla Jantara.
Po meczu trener z Dziwnowa Tomasz Jancewicz nie do końca był zadowolony z postawy swoich piłkarzy stwierdzając, że dobrze się stało, że Iskra nie strzeliła bramki kontaktowej bo kto wie jakim wynikiem skończyłoby się spotkanie.

Gratulujemy piłkarzom z Dziwnowa, którzy znacznie zbliżyli się do awansu.

relacjďż˝ dodaďż˝: Iskra