Udany rewanż w Przewłokach
Ten mecz dla drużyny z Przewłok był swoistym rewanżem za porażkę w rundzie jesiennej. Najważniejszy efekt został osiągnięty, czyli 3 punkty zostały w Przewłokach, mimo że chłopaki bardzo się starali udało zdobyć się tylko 2 bramki. Mecz rozpoczął sie od obustronnych ataków, lecz obydwaj bramkarze bardzo dobrze spisywali się na swoich pozycjach. Pierwsza bramkę dla Przewłok mógł zdobyć Serafin Nikodem, lecz wzorowa interwencja bramkarza gości nie pozwoliła do utraty gola. W 30 minucie spotkania bardzo dobra interwencja bramkarza gości nie pomogła w zachowaniu czystego konta, gdyż obroniony strzał dobił Łukasz Taczała i było 1:0. Nie minęła minuta, gdy na rajd ze środka boiska zdecydował sie Wojciech Mikuła, oddając strzał po dłuższym rogu nie dał szans bramkarzowi na dobra interwencje i było 2:0. Jak się później okazało były to jedyne bramki w tym meczu.

Druga połowa toczyła się podobnie, jak pierwsza, czyli ciągłe ataki obu drużyn. Goście zdobyli nawet gola, lecz sędzia słusznie go nie uznał, gdyż zawodnik gości był na pozycji spalonej. Natomiast najdogodniejszą okazję do podwyższenia wyniku miał Łukasz Taczała, lecz po otrzymaniu bardzo dokładnego podania od Przemysława Pedyńskiego nie trafił czysto w piłkę.

relacjďż˝ dodaďż˝: wampiro85