Unia pokonana...
W 23. kolejce spotkań A- Klasy, Unia Stargard podejmowała na własnym stadionie wyżej notowanego Orła Łożnica. Mecz rozpoczął się o godz. 17.00 na boisku nr 2 przy ul . Ceglanej w Stargardzie Szczecińskim. Spotkanie rozpoczęli goście i od razu ruszyli do ataku. W pierwszych minutach zespół Unii został głęboko cofnięty do obrony. Później piłkarze ze Stargardu powoli zaczęli przejmować inicjatywę. Seria rzutów rożnych oraz szybkie akcje skrzydłami nie dały jednak gola dla stargardzian. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0.

W drugiej połowie nastąpiły zmiany, za Grzesiaka wszedł Zawadzki a Świderskiego Frąckowiak. Unia dobrze rozpoczęła drugą połowę. Stworzyła sobie kilka sytuacji jednak żadna z nich za zaskoczyła bramkarza gości. Orzeł w 58. minucie wyprowadził groźną kontrę. Prawą stroną popędził jeden z piłkarzy z Łożnicy, minął Olejnika i podał do niekrytego napastnika Orła, który płaskim strzałem pokonał Nowickiego. Unia mimo tego, że przed większość spotkania kontrolowała grę przegrała po raz pierwszy w tej rundzie na własnym boisku .

Unia: Nowicki - Olechnowicz, Byczkiewicz, Nadachewicz, Grzesiak (46' Zawadzki) - Świderski ( 46' Frąckowiak), Czerniak, Sprusiński, Pustelnik - Kaźmierczak, Olejnik

Juniorzy Unii i Orła swój mecz rozpoczęli o godzinie 15. Unia była faworytem tego meczu. Młodzi piłkarze ze Stargardu spokojnie rozpoczęli mecz. Pierwsze minuty jednak nie przyniosły bramki. Stargardzianie dobrze grali w obronie i zdominowali środek boiska. Dobrą grę potwierdził wynik - 7:3 dla Unii. Bramki zdobywali: po 3 Masłowski i Wasielewski oraz jedną Wielemborek.

Unia (skład juniorów): Bielczuk - Błaszczyk, Marczyński (46` Kowlaczyk), Szarżanowicz, Ślęzak R. - Rogowski, Wielemborek, Wasielewski, Ślęzak M. (55` Skonieczny) - Żółwiński, Masłowski

relacjďż˝ dodaďż˝: Slezor17