Gwiazda lepsza od Unii
W ostatnim wyjazdowym meczu w tym sezonie Unia Stargard grała w Żalęcinie z tamtejszą Gwiazdą. W pierwszym meczu tych drużyn Unia wysoko przegrała na własnym boisku 5:2. Stargardzianie już od  pierwszych minut narzucili swój styl gry, a w środku dobrze spisywali się Czerniak i Sprusiński. W 21 minucie meczu Pustelnik dobrze dośrodkował w pole karne. Jeden z obrońców minął się z piłką, przejął ją debiutujący w zespole seniorów Bartosz Masłowski, który spokojnie pokonał bramkarza. Unia nie poprzestawała na atakach ale dobrych sytuacji do podwyższenia wyniku nie wykorzystali kolejno Olejnik, Masłowski i Kaźmierczak. Wynik meczu nie zmienił się do końca pierwszej polowy.

W drugiej części gry na boisku pojawili się Zawadzki i Frąckowiak zmieniając Masłowskiego i Olejnika. Gwiazda od początku ruszyła z huraganowymi atakami na bramkę Nowickiego. Drużyna Unii w pierwszych 15 minutach drugiej połowy nie istniała na boisku. W tym czasie stargardzianie stracili dwie bramki i dopiero to ich obudziło. Unia powoli przejmowała inicjatywę ale swoich okazji nie wykorzystali Zawadzki i Frąckowiak. Gwiazda po szybkiej akcji zdobyła bramkę na 3-1. Na kilka minut przed końcem Kaźmierczak po indywidualnej akcji uderzył z 18. metrów i piłka odbijając się jeszcze od słupka wpadła do bramki. Po chwili sędzia zakończył mecz i Unia przegrała z Gwiazdą 3:2.

Skład Unii: Nowicki - Olechnowicz, Nadachewicz, Byczkiewicz, Grzesiak - Masłowski (46` Zawadzki), Czerniak (c), Sprusiński (65` Gregorek), Pustelnik - Olejnik (46` Frąckowiak"), Kaźmierczak

relacjďż˝ dodaďż˝: radziuagm10