Komplet punktów w Klukach
W dniu 03.06.2007 rozegrany został kolejny mecz o mistrzostwo A-Klasy. Błyskawica podejmowała na własnym terenie drużynę z Gardna. Pierwsza połowa spotkania to ewidentny brak zaangażowania! Goście napierali na bramkę gospodarzy i z łatwością odbierali piłki w środku pola. Raz po raz wychodziła jakaś kontra, którą szybko tłumili goście. Niestety już na początku spotkania plac gry musiał opuścić Tomasz Zabraniak, któremu odnowiła się stara kontuzja kolana. Jego miejsce na prawej obronie zajął Krowicki Kryspin. Pod koniec pierwszej połowy coś się ruszyło i Błyskawica miała kilka ładnych sytuacji do strzelenia gola, najpierw Sebastian Rewerski miał szansę na uzyskanie prowadzenia po ładnej akcji prawą stroną boiska, następnie Dariusz Fijałkowski z rzutu wolnego, gdyż piłka dosłownie o centymetry minęła spojenie bramki gości. Wynik do przerwy 0:0.

Po przerwie gospodarze zebrali się do walki i ta mobilizacja przyniosła w końcu upragnioną bramkę. W 55 minucie po pięknym wyłożeniu piłki przez pomocnika w sytuacji sam na sam znalazł się Darek Fijałkowski, który pewnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza zmieniając rezultat spotkania na 1:0. Parę minut później wyśmienitą okazję na podwyższenie miał Marek Kaczanowski, jednak piłka pechowo skozłowała i niemożliwe było jej celne uderzenie. Błyskawica wciąż napierała i stwarzała coraz to większe zagrożenie. W 65 minucie meczu po rzucie rożnym wpada druga bramka dla Błyskawicy. Tym razem wykonawcą jest Marek Kaczanowski, który głową pakuje piłkę do siatki przy samym słupku. Coraz to częściej na boisku możemy oglądać duet napastników Fijałkowski i Kaczanowski a jest to duże zaskoczenie bowiem nominalną pozycją Marka jest pomoc. Być może na dłużej zagrzeje on miejsce w ataku grając u boku Darka F. Końcowe minuty to głównie ataki gości. Ich starania zostały nagrodzone w 85 minucie meczu kiedy to strzałem z 15 metrów pomocnik gości zdobywa kontaktową bramkę. Wynik 2:1 pozostaje utrzymany już do końca i Błyskawica zdobywa od dawna upragnione 3 punkty. GRATULUJEMY!

W meczu Juniorów na pochwałę zasługują młodzi piłkarze Błyskawicy, którzy pewnie zwyciężyli lidera A-Klasy zwyciężając aż 11:4! Trzeba jednak przyznać, że goście grali w ósemkę i dzielnie stawiali czoła naszym zawodnikom. Reasumując niedzielne wydarzenia - 6 punktów zostaje w Klukach!

relacjďż˝ dodaďż˝: kaczek