Rewanż Ehrle udany
Mecze pomiędzy zespołami z Dobrej i Klinisk zawsze należały do tych trudnych dla drużyny Ehrle. W poprzedniej rundzie w Kliniskach wygrał Leśnik po zaciętym meczu 4:2. Tym razem miało być inaczej piłkarze z Dobrej przystąpili do tego meczu z większym animuszem i zaangażowaniem. Drużyna Ehrle chciała koniecznie udowodnić że porażka w Kliniskach była tylko "wypadkiem przy pracy". Mecz od pierwszej minuty był dosyć wyrównany aż do 15 min., kiedy to sędzia odgwizdał rzut karny dla gospodarzy i było 1:0. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać bo już w 22 min było 2:0.

Mecz rozgrywany był w dosyć wysokim tempie co zaowocowało jeszcze dwiema bramkami dla drużyny z Dobrej i do przerwy było 4:0. Po przerwie drużyna Leśnika rozpoczęła z dużym animuszem lecz ich ataki nie przyniosły większego zagrożenia po upływie dziesięciu minut drugiej połowy to gospodarze ponownie przejęli inicjatywę i wykorzystywali swoje kontrataki. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Ehrle 8:0.

relacjďż˝ dodaďż˝: qwer1