Gościnne Ogniwo!
Mecz "Serie A" pomiędzy zespołami czołówki Ogniwo Babinek - Grom Krajnik Dolny został rozegrany w skrajnie odmiennych warunkach atmosferycznych. Pierwsza pogoda przy pięknej słonecznej pogodzie,natomiast druga przy padającym deszczu i burzy. Jak sie okazało po meczu "niebo płakało" po porażce grających w błękitno-czarnych strojach gospodarzy. Grom wypunktował Ogniwo 5-2, prowadząc do przerwy 2-1.

Mecz stał na naprawdę dobrym poziomie, niejedna z drużyn grających w okręgówce ,mogłaby pozazdrościć formy i zaangażowania zawodników obu drużyn.Spotkanie zaczęło sie od wzajemnego badania sie przez obie ekipy,ale już w 10 minucie po składnej akcji prowadzenie dla gości uzyskał Grabowski . Później do głosu doszli gospodarze i udokumentowali przewagę w 29 minucie bramką ,którą śmiało można nazwać "stadiony świata".jej strzelcem zza pola karnego był Prostak. Odpowiedź Gromu była jednak zabójcza, w 42 minucie równie piękną bramkę zza linii 16 metrów zdobył Melerowicz.

Druga połowa zaczęła sie od szturmowych ataków Ogniwa,uwieńczonych kolejna bramką Prostaka w 51 minucie. Od tego momentu przewagę uzyskali gospodarze, którym brakowało wykończenia akcji w polu karnym, a goście niczym wytrawny bokser schowani za podwójna gardą groźnie kontratakowali. Po jednej z kontr w polu karnym w nieprzepisowy sposób w 63 minucie został zatrzymany piłkarz z Krajnika i sędzia podyktował rzut karny, zamieniony na gola przez Wierzbickiego. To jakby podcięło skrzydła gospodarzom ,którzy próbując wyrównać nadziewali się na kontry.Dwie z nich zakończyły sie kolejnymi bramkami w 72 i 80 minucie. Strzelcami tych bramek byli Grabowski i Budny. Zawodnicy z Ogniwa mecz kończyli w 10, gdyż za 2 żółte kartki boisko musiał opuścić jeden z obrońców. Mimo to mecz nie był brutalny, chociaż obfitował w wiele fauli wynikających jednak bardziej z zaciętości i chęci zdobycia 3 punktów niż ze złośliwości.