Kolejne trzy punkty zostały w Boleszkowicach
W Niedzielę w Boleszkowicach odbył się mecz o mistrzostwo „A” klasy. Mecz zaczął się od groźnych ataków Chrobrego, po których mogły paść bramki, ale niestety murawa na to nie pozwoliła. Jednak kilka minut później zostaje faulowany przed polem karnym jeden z zawodników Gospodarzy i sędzia podyktował rzut wolny, którego zamienił na bramkę Łukasz Lewandowski. Kilka minut później akcje przeprowadzili Goście i po rykoszecie wpadła bramka dla Golenic.

W późniejszym czasie bramkę na 2:1 zdobywa Rafał Kowalewski po składnej akcji lewą stroną boiska. Chwilę później sędzia podyktował rzut karny po faulu na Ł. Lewandowskim, ale niestety karniaka nie wykorzystał Łuczyszyn trafiając w poprzeczkę. Po przerwie Chrobry miał jeszcze kilka sytuacji, po których mogły wpaść bramki, ale niestety wykorzystali tylko jedną z dogodnych akcji, w której Paweł Skrzypach strzelił bramkę na 3:1 po dokładnym dograniu Rafała Kowalewskiego, na 15 minut przed końcem spotkania Goście po rzucie rożnym ustanawiają wynik końcowy, który już się nie zmienił. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Chrobrego

relacjďż˝ dodaďż˝: kowal931