Niespodzianka w Ulikowie
Przy pięknej pogodzie piłkarze Derby Ulikowo podejmowali Orła Grzędzice, spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:00. Od początku meczu przewagę mięli goście i w około 20 minucie przeprowadzili groźną akcję, która mogla zakończyć się bramką. Jednak strzał z około jedenastu metrów w środek bramki Paweł Łaszczuk odbija przed siebie a dobitka okazuje się niecelna. Do przerwy gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. W drugiej połowie nic ciekawego się nie działo aż do 68 minuty. Po niezbyt sportowym faulu na Bogdanie Bonczale do piłki podchodzi Artur Kołodzieżny i uderza piłkę z około 23 metrów w samo okienko krótszego rogu bramkarza. Od tej chwili tak naprawdę zaczął się mecz. Goście zaatakowali odważniej i po jednym z błędów bramkarza Derby Pawła Łaszczuka mogło zakończyć się bramką, ale szczęście sprzyjało gospodarzom. Ulikowianie bronili się skutecznie i starali się nie dopuszczać Orła do stu procentowych sytuacji. Udała im się ta sztuka i utrzymali prowadzenie do końca, sprawiając tym samym ogromną niespodziankę. Warto nadmienić, że mecz był bardzo dobrze prowadzony przez sędziego Gładunia.