DB Port z kompletem zwycięstw
autor: Krzysztof BaszakHit XI kolejki NETTO SLPN bez wątpienia był najciekawszym spotkaniem tej serii spotkań. Greorex po pierwszej połowie prowadził z Balticą już 5:0 i wydawało się, że druga połowa będzie tylko formalnością. Okazało się inaczej, Baltica grająca konsekwentnie w obronie i skutecznie w ataku zdołała strzelić cztery bramki i doprowadziła do stanu 4:5, jednak na zdobycie jeszcze jednej bramki dającej remis zabrakło już czasu i to Greorex po końcowej syrenie cieszył się z kompletu punktów
Dwa spotkania rozegrał lider tabeli DB Port i w obu jako pierwszy tracił bramki. W pierwszym pojedynku 'portowcy' bez większych problemów pokonali OS Reda 14:4 a na listę strzelców wpisali się wszyscy zawodnicy DB.Natomiast w drugim pojedynku Prawie Piłkarze prowadzili z podopiecznymi Andrzeja Stańczyka już 3:0 jednak nie byli w stanie zdobyć w tym spotkaniu choćby punktu ulegając 5:7. Również dwa pojedynki w ostatniej kolejsce rozegrała drużyna UKS OHP zdobywając zaledwie jeden punkt. W sobotę Piotr Sochański i spólka nie byli w stanie zdobyć punktu w spotkaniu z Ligowcem ulegając 1:4. W niedzielne popołudnie UKS do 59:57 minuty prowadził z Komfortem 4:3 i nie zdołał utrzymać prowadzenia zdobywając w tym pojedynku zaledwie punkt. Bramkę dającą punkt drużynie Komfortu tuż przed końcową syreną zdobył niezawodny Piotr Cegła. Ciekawe widowisko stworzyli zawodnicy Prawobrzeża oraz Kuriera Szczecińskiego. Z jednego punktu zadowoleni powinni być zawodnicy z Dąbia, Kurier mający kilka klarownych sytuacji nie potrafił ich wykorzystać i spotkanie zakończonylo się remisem 4:4 a wszystkie bramki dla Kuriera zdobył Maciej Hofman. Miłą niespodziankę sprawili 'falowicze' z CHU Fala, którzy pokonali obrońcę tytułu mistrzowskiego Pogoń 04 II 6:2. Trzy bramki w tym spotkaniu dla zwycięzców zdobył Damian Ciszewski, dwie dołożył Petre Gogarowski a jedną Kamil Magda.

II LIGA gr A
'Skiba show'tak można określić spotkanie lidera tabeli Bastionu 99 z Eko-Serwisem. Tomasz Skibiński zdobywając pięć bramek dla swojego zespołu walnie przyczynił się do zwycięstwa Bastionu 7:4. Spotkanie to było również pojedynkiem czołowych snajperów drugiej ligi, wspomnianego wcześniej Tomasza Skibińskiego z Michałem Gołębieckim. Zwycięską ręką z tej konfrontacji wyszedł bardziej doświadczony zawodnik Bastionu. Kolejne trzy punkty zdobyli studenci z Cukrowej, którzy pokonali Netto 6:3 i zrobili kolejny mały krok do awansu. Na trzecie miejsce po zwycięstwie 5:0 nad Biuro24h.pl awansowała drużyna Lufy. W spotkaniu tym Piotr Czerkasow i spółka bezlitośnie wykorzystali błędy drużyny Biuro24h.pl. Degustatorzy grający bez swojego najlepszego zawodnika Mariusza Lewandowskiego prowadzili z Home.pl 2:0 jednak trzy punkty po tym spotkaniu dopisali sobie zawodnicy Home.pl. Drugie w sezonie zwycięstwo odniosła drużyna OHP Senior ( ??? ), która pokonała FC Aquila 5:1.

II LIGA gr B
Marcin Gniotek zdobywając sześć bramek w spotkaniu z Qbańskim Luzikiem przyczynił się do kolejnego zwycięstwa UniCredit. Podopieczni Sebastiana Szymczaka odnosząc zwyciestwo 10:4 stali się głównymi kandydatami do awansu i gry w przyszłym sezonie futsalu w gronie pierwszoligowców. Większych problemów z pokonaniem juniorów Qbańskiego Luzika nie mieli FC Bandyci wygrywając 8:3. Jedną z bramek dla zwycięzców zdobył Łukasz Warachowski, który udanie zastepuje w bramce Marcina Pioruna.Niedawny lider tej grupy Wicher Warszewo pokonał Szczecińska/Futasl 4:1 prowadząc już do przerwy 3:0. W spotkaniu dwóch drużyn z dolnych rejonów tabeli lepsze okazało się Multikino, które pokonało celników z Izby Celnej 6:4.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/slpn.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: SLPNkrzysiek