Zwyciezki remis
Zwycięskim remisem można było nazwać mecz Vitkowi Witkowo ze Zniczem Suliborz. Jako pierwsi gola strzelili gracze z Witkowa, tyle ze gol był samobójczy. Pod koniec pierwszej połowy na 1:1 wyrównał Tomasz Maciejczak. Wykorzystał on błąd obrońcy oraz bramkarza i skierował pilłę do pustej bramki. Pierwsza połowa zakończyła się, wiec wynikiem remisowym.

Od początku drugiej polowy zaczęli atakować gospodarze. Po w zasadzie podaniu padł gol. Bardziej można go uznać za gol samobójczy bramkarza. Vitkowia miała jeszcze parę okazji, ale ich nie wykorzystała. Kibice zgromadzeni na stadionie obejrzeli jeszcze jedna bramkę, tym razem autorstwa gracza zespołu z Suliborza.

Po meczu zarówno juniorów, jak seniorów zostały wręczone medale sponsorowane od niemieckiego trenera Axla. Mecz miał wspaniała atmosferę za sprawa kibiców Uni Dolice, którzy przyjechali obejrzeć mecz drużyny Vitkowi. Po meczu były podziękowania i puchary z okazji wejścia Vitkowi do A klasy. Serdecznie dziękujemy kibicom z Dolic za wspaniałą oprawę meczu i za doping. Odwdzięczymy się i będziemy śpiewać na barażach.

relacjďż˝ dodaďż˝: hektor123456789