Grad bramek w 6 kolejce
autor: ryszard pakieserEKSTRALIGA. W hicie tej serii spotkań Ligowiec po trafieniach Andrzeja Kublickiego oraz Tomasza Jaska pokonał 'portowców' z DB 2:1. Honorowego gola dla pokonanych zdobył z rzutu karnego Paweł Kwaśniewski. Aż 10 bramek w następnym spotkaniu Ligowiec zaaplikował beniaminkowi z Żelechowa wygrywając 10:0. Z kolei Asko-Tech w poniedziałkowy wieczór doznał niespodziewanej porażki 2:7 z Blaugraną a dwie kolejne bramki dla zwycięzców zdobył najskuteczniejszy bramkarz tego sezonu Marcin Piorun. Natomiast obrońca tytułu mistrzowskiego z poprzedniego sezonu Bastion 99 tylko zremisował z Lufami1:1 zdobywając wyrównującą bramkę na niespełna 2 minuty przed końcem spotkania po celnym trafieniu Krzysztofa Dominiaka.
Porażki doznali studenci z Cukrowej. W pojedynku z Blaugraną zakończonym zwycięstwem Blaugrany 4:1 honorowego gola dla pokonanych zdobył Michał Gołębiecki. Kolejne zwycięstwo tym razem 9:4 nad Kurierem odniosła Castorama, która tym samym awansowała na 3 miejsce w tabeli. Po trzy bramki dla zwycięzców zdobyli Michał Białecki oraz czołowy strzelec tego sezonu 'im straszy tym lepszy' Tomasz Skibiński dla którego były to bramki numer 16, 17 oraz 18. po dwóch z rzędu porażkach zwycięstwo odnieśli Devilsi z Shock Dance, którzy pokonali tramwajarzy z Klonowica 9:6 mimo, że do przerwy to tramwajarze prowadzili 3:2.

I LIGA
Kolejne dwa zwycięstw odniosła Interflora Debno, która w dwóch spotkaniach z Provideo.pl (12:4) oraz z Byle do Przerwy (8:2) strzeliła swoim przeciwnikom 20 bramek. Dziewięć z nich było dziełem najskuteczniejszego strzelca 1 ligi Bartosza Latuszka, który z 23 trafieniami na koncie przewodzi klasyfikacji strzelców. Remis z Home.pl 3:3 oraz zwycięstwo nad HQ MNC NE 3:2 to dorobek tej kolejki Szarpaniny. Zwłaszcza w spotkaniu z 'wojskowymi' szarpanina pokazała klasę, mimo że do przerwy HQ MNC NE prowadziło 2:1 to po zmianie stron celne trafienia Bartosza Kalinowskiego w 34 minucie oraz Sławomira Cybulskiego w 44 minucie zapewniły Szarpaninie trzy punkty. Tej kolejki do udanych nie zaliczy NETTO. Podopieczni Remigiusza Ramutkowskiego doznali dwóch porażek przegrywając z HQ MNC NE (1:8) oraz z FC Aquilą (3:6). po dwóch kolejnych zwycięstwach porażki ze Świtem (2:5) doznała drużyna DHLSzczecińska. Do 30 minuty w tym spotkaniu prowadzili'transportowcy' 2:1 jednak w ostatnich 20 minutach cztery bramki zdobył zespół ze Skolwina wygrywając ostatecznie to spotkanie. Ósme zwyciestwo w ósmym ligowym spotkaniu odnieśli 'księgowi' z Biuro24h.pl. Tym razem biuro24h.pl pokonało M-team 9:1 prowadząc już do przerwy 5:1. Honorowe trafienie dla pokonanej drużyny zanotował najlepszy w tym spotkaniu w swoim zespole Oskar Janik.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/slpn.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: SLPNkrzysiek