Odrzanka wygrywa z Polonią
autor: BengoroW drugiej kolejce Wojewódzkiej Okręgówki zawodnicy Polonii zmierzyli się w Daleszewie z Odrzanką Radziszewo. Obydwa zespoły zgodnie przegrały pierwsze spotkania po 0-1. Faworytem tego meczu byli gospodarze ze względu na problemy kadrowe Polonistów. Trener Andrzejewski ma ból głowy ze skompletowaniem składu ponieważ aż 7 zawodników Polonii obecnie przebywa w pracy za granicą lub nad morzem, a dwóch następnych miało dyżur w pracy. Należy również nadmienić, że goście poważnie wzmocnili się personalnie w przerwie letniej kilkoma zawodnikami, miedzy innymi z Energetyka Gryfino.
Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i kilka razy zagrozili bramce Pawła Rozentalskiego. Jednak tylko jedno uderzenie prawego pomocnika Odrzanki zakończyło się zdobyciem bramki około 20 minuty meczu. Poloniści tylko uderzeniami z dystansu zagrażali bramce gospodarzy, w szczególności za sprawa Łukasza Góralskiego. W drugiej połowie mecz się wyrównał i goście stworzyli dwie stuprocentowe sytuacje do zdobycia bramki. Jednak Dariusz Skuratowski przegrał obydwa pojedynki z bramkarzem Odrzanki. Duże ożywienie w grze ofensywnej Polonii przyniosło przesunięcie na skrzydło Łukasza Góralskiego. W ostatnich 15 minutach spotkania Poloniści dążąc do zmiany niekorzystnego rezultatu, odkryli się co stworzyło szanse gospodarzom na podwyższenie wyniku, ale razili oni nieskutecznością pod bramką przyjezdnych. Także mecz zakończył się zwycięstwem Odrzanki 1-0.

Już w najbliższą środę o godzinie 17,00 Polonia podejmować będzie jednego z faworytów do awansu Odrę Chojna, która niespodziewanie uległa 0-2 Pomorzaninowi Nowogard.

W meczu z Odrzanka 'Czarno-biali' wystąpili w następującym składzie: Rozentalski - Feledyn, Stopa, Rynalski(60'Bednarek),
Kozłowski, Nabrzewski, Drzewiecki(75' Kwiatkowski), Mirecki, Góralski, Wypijewski i Skuratowski

relacjďż˝ dodaďż˝: czeslaw6